Перейти на мобільну версію сайту


27.07.2012

КАМ’ЯНЧАНАМ НЕ ВАРТО РОЗРАХОВУВАТИ НА ДЕШЕВІ КАВУНИ

Кінець липня, а ціни на цю солодку ягоду «неприємно» кусаються. В середньому, ціна за один кілограм кавуна коливається біля позначки у 2,5 гривні. Хтось стверджує, що ще не сезон, і вартість на кавун у серпні обов’язково поповзе донизу. І є всі перспективи наступного місяця купити кавун за 1-1,5 грн за кілограм. Тобто, на рівні минулого року.
Та на ринку продавці цих ягід на разі говорять майже зворотне. Мовляв, не слід покладати великих сподівань на кавуниздешевлення цієї кавунів. Називають і винуватців «цінової політики», які криються аж ніяк не у бажанні продавців заробити зайву копійчину. Першопричина дорогих кавунів - весняна засуха. Саме вона завдала значних збитків фермерам Миколаївщини та Херсонщини (ці регіони вважаються основними виробниками та постачальниками кавуна).
Тому реалізатори на ринку говорять, що відпускна ціна на цю ягоду за останній період не лише не знижувалася, а й, навпаки, зростала. За їх словами, на сьогодні оптова ціна на кавун складає щонайменше 1 грн за кілограм.
Можливо, нашим підприємцям, які працюють в агросекторі, слід замислитися над розведенням баштанних. Тим більше, це для нашого регіону не таке вже й ноу-хау. В період розвитку колективних господарств (колгоспів, радгоспів) кавуни, як і виноград, були чи не головними культурами у деяких придністровських господарствах.

Теги: кавуни, ціна

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.