Перейти на мобільну версію сайту


04.01.2013

ІЗ ЛОНДОНА ДО «ЛОНДОНА»

Такий маршрут здійснив двоповерховий автобус (омнібус), здолавши тисячі кілометрів із столиці Англії до центру нашого міста, де розташувався ресторан, стейк-хаус «Лондон». Як зазначив нам власник цього закладу Георгій Телетицький, двоповерховий велетень, який асоціюється із громадським транспортом Англії, був спеціально пригнаний напередодні новорічних та різдвяних свят із серця Великобританії.
Сьогодні він слугує своєрідним експонатом. Його прикрасили гірляндами, перехожі біля нього фотографуються, розглядають. Та незабаром на омнібус чекає низка дизайнерських і не лише процедур. Після свят омнібус планують переобладнати і створити з нього Фото0242.jpgсвоєрідний супутник-кафе до вже існуючого ресторану «Лондон». Відвідувачі зможуть там випити каву, чай та з’їсти тістечка.
Окрім внутрішнього переобладнання, на двоповерховий автобус чекає і зовнішнє перетворення. Його мають перефарбувати у традиційний для цього виду транспорту червоний колір.
- А якщо нам вдасться отримати спеціальні дозволи, то омнібус може стати ще й транспортно-туристичним засобом. Буде возити всіх охочих по нашому місту. Але поки що він стоятиме біля ресторану «Лондон», радуватиме оком перехожих та відвідувачів нашого закладу, - додав Георгій Телетицький.
Від себе зазначимо, що цей автобус може претендувати на назву двічі лондонського, оскільки, пригнаний із Лондона, потрапив до «Лондона».

Теги: стейк-хаус "Лондон", омнібус

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.