Перейти на мобільну версію сайту


07.03.2014

І ЗНОВУ АФРИКАНСЬКА ЧУМА

На фоні надскладної політичної ситуації в країні ми трохи призабули про решту проблем. А от вони про нас не забули. Однією із нагальних та загрозливих є спалахи африканської чуми свиней на території України.
Ще донедавна про ці захворювання говорили в Росії, Білорусі та країнах Прибалтики. Нещодавно три випадки було виявлено на території України в Луганській області. Наприкінці лютого хвороба дала про себе знати в Польщі. Саме тому, згідно з розпорядженням Головного державного інспектора ветеринарної медицини України, тимчасово забороняється ввезення з Польщі в Україну сприятливих до африканської чуми свиней тварин, продукції, сировини та репродуктивного матеріалу з них.
За словами головного держінспектора ветеринарної медицини в районі Олександра Решетника, сьогодні на території району функціонує 31 свиногосподарство, в яких утримується 3910 голів свиней, та ще 15208 голів свиней - у підсобних господарствах. Аби вберегти тварин від зараження африканською чумою, необхідно дотримуватися певних заходів. Зокрема, забороняється вводити свиней невідомого походження в стадо; необхідно забезпечити роботу свиногосподарств у режимі закритого типу, обмежити доступ сторонніх осіб на територію, де утримуються свині; регулярно проводити дезінфекцію, дезінсекцію, побілку, знищення гризунів в приміщеннях, де утримуються свині, а також вакцинацію. У разі виявлення захворювання та загибелі свиней, негайно повідомляти спеціалістів держветмедицини на місцях, місцеву владу та райлікарню ветмедицини за тел.: 4-09-75.

Теги: африканська чума

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.