Перейти на мобільну версію сайту


01.11.2013

І У ТВАРИН Є АДВОКАТИ

Нарешті чиновники міста почули захисників безпритульних тварин. 30 жовтня відбулися громадські слухання з обговорення Програми охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин у місті на 2014-2020 роки. У них взяли участь представники департаменту ЖПДІ, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, екологи, природоохоронці, громадські організації та ініціативні групи.
Необхідність розроблення Програми була викликана збільшенням кількості безпритульних тварин у місті. Такий фактор не міг не викликати занепокоєння, адже недоглянуті тваринки можуть з легкістю стати джерелом поширення інфекційних та паразитарних хвороб серед людей. Зрештою, одним із суттєвих критеріїв приналежності до європейської цивілізації (якщо ми дійсно хочемо потрапити в Європу) є ставлення суспільства до тварин. Прийнятий 2006 року Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження» став важливим кроком до європеїзації суспільства.
Запропонована Програми охорони тваринного світу передбачає просвітницьку роботу з населенням щодо впровадження в суспільну свідомість стандартів гуманного поводження з тваринами та підвищення відповідальності організацій, установ і підприємств, що утримують собак на власній території.
Варто зазначити, що протягом двох останніх років в місті проводиться стерилізація безпритульних собак з метою покращення санітарно-епідеміологічного стану місцевості та запобігання неконтрольованої популяції.
Також на громадських слуханнях продемонстрували проект притулку для тварин, який має всі шанси на існування.

Теги: безпритульні тварини

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.