Перейти на мобільну версію сайту


04.07.2014

І ПРИЙМАЮТЬ, І ДОПОМАГАЮТЬ

Прийоми громадян провели голова Дунаєвецької РДА Віктор Драпатий та його перший заступник Віталій Білогаш.
24 червня до Віталія Степановича звернулося троє мешканців Дунаєвецького району. В основному людей турбувало питання дотримання санітарних норм під час водопостачання та прийом.jpgводовідведення в Голозубинецькому обласному протитуберкульозному диспансері, надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, реєстрації на території району переселенця з м.Сімферополь.
А от 1 липня зі своїми бідами дунаєвчани йшли до Віктора Васильовича. Питання, що турбували громадян, стосувались працевлаштування та надання житла громадянам з м.Крематорськ Донецької області.
Варто зауважити, що Дунаєвеччина активно приймає біженців зі сходу. Так саме тут посилено надають допомогу військовослужбовцям.
- Наразі ми практикуємо адресну допомогу, - коментує голова РДА. - Мешканця Дунаєвецького району звертаються до нас із конкретними проханнями, і ми їм допомагаємо, у разі потреби консультуємо. За цей час на потреби української армії було зібрано більше 160 тис. грн, закуплено 40 бронижелетів, два дороговартісні прилади нічного бачення. Завдяки спонсорам вдалося придбати для наших вояків продукти харчування й засоби особистої гігієни. Всі розуміють, в який складний час живемо, тож допомагають хто чим може.

Теги: Віктор Драпатий, Віталій Білогаш, Дунаївці, прийом громадян

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.