Перейти на мобільну версію сайту


28.09.2012

ГРОШІ ЗДАЛИ, ГАЗ ЗАПАЛИЛИ, А ПРО ТРУБУ ЗАБУЛИ

Парадоксальна ситуація утворилася із газифікацією в с.Руда. На початку вересня цей населений пункт приєднався до кагорти тих сіл, у які прийшло блакитне паливо. От тільки цей процес чомусь оминув стороною мешканців багатоквартирних будинків.
Як відомо, довгий час у с.Руда розміщувалася військова частина. Для офіцерів та військовослужбовців було зведено житло: трьох-, двох- та одноповерхові багатоквартирні будинки.
Пройшов час, і військову частину було ліквідовано. Деякі помешкання теж стали пустувати, проте в переважній більшості газ2.JPGквартир життя вирує.
Коли прийшла черга до газифікації Руди, майже всі мешканці багатоквартирних будинків забажали, аби і в їхні оселі прийшов природний газ. Як інші жителі села, що мешкають у приватних будинках, вони здали по 4,5 тис. грн на підвідний газопровід. Тобто за ці кошти підприємство, яке проводило газифікацію села, мало провести газопровід до кожної квартири. Але чи то просте бажання «зекономити», чи людська неуважність (хочеться сподіватися, що тут місце має саме останнє), залишила чомусь цих людей без газової труби. Газобудівельники вирішили, що один «гусак» (газовивід) біля багатоквартирного будинку – це достатньо і відповідає Статуту кооперативу та сумі зданих коштів. У результаті такої газифікації, обдуреними залишилися понад два газ1.JPGдесятки сімей села Руда. Вони неодноразово піднімали це питання на зборах кооперативу із газифікації. Також написали колективне звернення до керівництва району, в прокуратуру. Щоразу влада району обіцяє це питання вирішити. Прокуратура, в свою чергу, відмовляється брати до розгляду дане звернення.
-  Ми готові забрати свої 4,5 тис. грн і власними силами провести до квартир газ, але нам ніхто грошей не віддає, - заявляє один із мешканців багатоквартирного будинку.
Люди говорять, що й сама ціна в 4,5 тис. грн за підвідний газопровід є необґрунтованою і значно завищеною. Проте навіть вона не дозволяє отримати обіцяного блакитного палива.
Мешканці багатоквартирних будинків занепокоєні, оскільки наближається зимовий період, і майже всі із них розраховували, що опалювальний період проживуть за допомогою блакитного палива. Та з кожним днем ці шанси тануть.

Теги: газифікація, с.Руда

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.