Перейти на мобільну версію сайту


16.03.2012

Готуйте гроші. Проїзд подорожчав

З 6 березня набрало чинності розпорядження голови Хмельницької ОДА від 29.02.2012р. за № 50/2012-р.  «Про затвердження тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами,  які працюють у звичайному режимі руху,  у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні».
Отож, згідно із цим розпорядженням, вартість проїзду за 1 пасажиро-кілометр складає 0,30 грн. До введення в дію зазначеного розпорядження цей тариф складав 0,26 грн.
Тобто, якщо раніше вартість проїзду автобусом до села Смотрич згідно тарифу коштувала 2,02 грн., то після відповідних змін проїхати до цього села можна буде за 2,30 грн.; відповідно до с.Залісся Друге розмір проїзду збільшиться із 6,08 до 6,92 грн.; до Залісся Першого із 7,43 до 8,45 грн.
Тариф на перевезення одного місця багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху в приміському сполученні, складає одну гривню.
Як нам пояснили представники влади та й самі транспортники, таке підвищення ціни було вкрай вимушеним та необхідним. Мовляв, до 6 березня тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами в багатьох випадках не покривали затрат транспортників. Навіть із введенням у дію нових тарифів, які здорожчали трохи більше, ніж на 10 відсотків, це не надто врятує ситуацію. Тому цілком ймовірно, що за таким підвищенням вартості проїзду незабаром можна очікувати на його ще одне здорожчання. Правда, такий крок можуть дещо відтермінувати чергові вибори.

Теги: маршрутні таксі, економіка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.