Перейти на мобільну версію сайту


14.12.2012

ГОРІХИ - У КАНАЛІЗАЦІЮ...

9 грудня на аварійно-диспетчерську службу КП «Міськтепловоденергія» надійшло повідомлення про те, що повністю забився каналізаційний стояк у будинку, що на вул.Розвадовського, 10. Коли бригада почала чистити, то виявила, що хтось із мешканцівгоріхи.JPG висипав в унітаз декілька відер лушпиння від горіхів. Ця маса, увібравши в себе вологу, повністю паралізувала роботу системи. Мешканці, через квартири яких проходив стояк, не могли користуватися туалетом, деяких узагалі топило.
Аварійній бригаді довелося двічі виїжджати, щоб повністю прочистити стояк.
Як виявилося, таку ведмежу послугу для своїх сусідів зроби Анатолій Варик з квартири №62. Чоловік заплатив у касу підприємства 500 грн за прочистку каналізації, бо напевно, боявся гніву сусідів. Але наступного дня, коли проблему було вирішено, він прийшов в КП «Міськтепловоденергія» із скаргою про те, що з нього неправомірно взяли гроші (хоча є розроблена та затверджена калькуляція). Крім того, чоловік погрожував, що напише лист Сергію Тігіпко, бо, мовляв, вони разом колись навчалися.
З цього приводу директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук зазначив: «Шановний Анатоліє Володимировичу, Ви повинні зрозуміти, що поряд з вами також живуть люди, які не повинні страждати через вашу безвідповідальність. І не варто у такій ганебній ситуації прикриватися ім’ям відомого політика. Також звертаюся до всіх мешканців – давайте будемо взаємовічливими та поважатимемо один одного».
Вероніка ВЛАСЮК, прес-секретар
КП «Міськтепловоденергія»

Теги: КП "Міськтепловоденергія"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.