Перейти на мобільну версію сайту


27.02.2015

ГОРДІЙЧУК КУПИТЬ «БАНДИТА»

25 лютого пройшло виїзне засідання міськвиконкому на КП «Міськтепловоденергія». Членів виконкому ознайомили з роботою підрозділів комунального підприємства. Зокрема, з роботою нових котелень, з їхньою системою охорони. Також запрошені побували на котельнях, що знаходяться на території військового містечка, на вул.Матросова та вул.Франка, і на очисних спорудах.

- Наше комунальне підприємство крок за кроком перетворюється з підприємства із застарілим обладнанням у сучасний енергетичний комплекс, який відповідає всім сучасним вимогам, - розповідає генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук. - Таких результатів вдалося досягнути завдяки впровадженню енергоефективних заходів та новітніх гордійч.JPGтехнологій.

За дорученням виконкому та особисто міського голови ми підготували детальний звіт про зроблене підприємством за 3 роки: куди ми витрачаємо кошти, звідки береться економія й куди плануємо рухатися далі. З презентаціями, де є всі цифри та розрахунки, охочі можуть ознайомитися на нашому сайті mtve.kp.km.ua.

Отже, за три роки нам вдалося зекономити 18 млн 986 тис. грн, які витрачаються на подальшу реконструкцію системи опалення. Це стало можливим завдяки впровадженню когенераційних установок, які виробляють власну дешеву електроенергію, а також завдяки реконструкції системи водопостачання і водовідведення, яка проводилася за кошти кредиту Світового банку.
Усі наші кроки та заходи - це економічна стратегія, спрямована на виведення підприємства з кризи, оснащення його новітніми технологіями. А глобально все це робиться для того, щоб мати змогу надавати якісні безперебійні послуги з тепло- та водопостачання, які є стратегічними для будь-якого міста.

Яскравим прикладом є будівництво нових модульних котелень у віддалених мікрорайонах. У 2013-20014 роках ми збудували три таких котельні - дві з них у селищі цукрового заводу, де не було альтернативи ТЕЦ, а ще одну - в районі військового містечка. Котельні працюють в автоматичному режимі, вони максимально наближені до житлових будинків, що зменшує тепловтрати, а це, відповідно, покращення якості послуг.

Враховуючи нинішню ситуацію з природним газом, ми перевели наші котельні на тверде паливо, отже використовуємо пелети. Завдяки цьому ми скоротили споживання газу на 10% або на 1 млн 774,7 тис.куб.м.

Найближчим часом плануємо перевести котельні на вул.Жукова на пелети. Завдяки цьому ми зменшимо споживання газу на 5 млн 124 тис.куб.м газу на рік, а це понад 8 млн грн.
За кошти Світового банку невдовзі розпочнеться будівництво великої котельні на вул.Крип’якевича, 3, потужністю 20 Мвт, це дасть нам економію понад 16 млн грн.
У планах КП «Міськтепловоденергія» до 2016 року зменшити споживання газу на 80%. Проект з переведення котелень на солом’яні пелети здійснюється спільно з інвесторами - ТОВ «Українська девелоперська група», яка планує побудувати тут ще й заводи з виробництву котлів, пелетів, а також зайнятися вирощуванням енергетичних культур, таких як міскантус. Цього року його має бути засаджено на площі 500 га, з одного гектара можна отримати 15 тонн сировини. Наступного тижня ми маємо завезти 9 тонн міскантуса, щоб провести випробовування.

Також для опалювання планується використовувати тирсу, для цього думаємо придбати дробильну установку «Бандит», яка вмить може подрібнити навіть товсте дерево. За годину вона подрібнює 63 куб.м деревини.
Для перестрахування один котел працюватиме на соломі, інший - на тирсі.

Теги: КП "Міськтепловоденергія", Валерій Гордійчук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.