Перейти на мобільну версію сайту


07.11.2014

ГОЛОВА РДА БОЇТЬСЯ СЕСІЙ?

6 листопада відбулась 28 позачергова сесія райради VI скликання. Цього разу народні обранці внесли зміни до бюджету, поговорили про програму меліорації грунтів, внесли низку уточнень до інших нагальних питань.
Першочергово депутати присвоїли звання «Почесний громадянин Кам’янець-Подільського району» (посмертно) Дану Коліснику та В’ячеславу Завальнюку, які загинули під час проведення АТО на сході.
За словами головного фінансиста району Олександра Федика, змін та доповнень потребували окремі статті районного бюджету, адже з початку року не було враховано ріст ціни на газ, а з ним - і на комунальні платежі відповідно. Цьогоріч чотири сільських ради не зможуть закрити захищені статті по заробітній платі, тож ці витрати будуть змушені покрити з районного бюджету. На таку недбалість голова райради Микола Жоган зауважив, що сільським головам варто більше ретельніше ставитись до виконання своїх обов’язків, мовляв, якщо вони не знають, де брати гроші, то він покаже, що вони лежать під ногами.
Досить дискусійним виявилось обговорення Програми хімічної меліорації (вапнування) кислих грунтів у Кам’янець-Подільському районі на 2015-2024 рр. За словами доповідача, начальника агропромислового розвитку РДА Ігоря Гая, Програма необхідна, аби уникнути спаду родючості та зменшення урожайності.
Хоч депутати були налаштовані підтримати цю програму, проте вони не приховували свого обурення, що про грунти мають подбати ті, хто ними користується. Та як змусити це зробити великі агрохолдинги, питання так і залишилось відкритим. Зрештою, було вирішено добре попрацювати над цим питанням на земельній комісії.
Депутати дали добро на реорганізацію та перейменування окремих навчальних закладів, зокрема в сс.Княжпіль, Супрунківці, Китайгороді та Збручі.
Також на сесії затвердили нову редакцію Статуту КП «Спецбудексплуатація» та внесли зміни до Програми охорони навколишнього середовища.
Примітно, що вже вдруге на засідання сесії не з’являється голова РДА Володимир Барановський. Не зрозуміло, чи ігнронує Володимир Євгенович такі міроприємства, чи пропускає засідання з важливих причин. Сподіваємось, що останнє, хоча ширяться чутки, що голова РДА намагається в такий спосіб уникнути «незручних» питань, які йому можуть поставити представники законодавчої гілки влади району.

Теги: сесія райради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.