Перейти на мобільну версію сайту


04.05.2012

ГОЛОД – НЕ ТІТКА, ОДНАК АКЦІЯ ПРОТЕСТУ

бют (2).JPGМинулої суботи, 28 квітня, до Всеукраїнської акції протесту щодо нелюдського поводження із колишнім Прем’єр-міністром Юлією Тимошенко долучився і міський осередок партії «Батьківщина».
Про акцію протесту організатори повідомили міського голову Михайла Сімашкевича відкритим листом. У суботу біля стін виконкому бютівці одразу встановила чотири намети.
Як зазначив лідер міської «Батьківщини» Сергій Акимович, ця акція булабют (1).JPG спонтанною і йде від серце, оскільки люди не можуть змиритися із тим ставленням нинішньої влади до Юлії Тимошенко. На початок акції троє партійців приєдналися до акції голодування.
Також Сергій Георгійович підкреслив, що це є протест, а не акт самознищення. Тому люди голодують на скільки їм дозволяють фізичні можливості. На вчора через процес голодування на знак підтримки Леді Ю пройшли 15 кам’янчан. Найбільше кількість днів голодування у Сергія Акимовича та Павла Білоуса. Також до акції протесту долучилися Михайло та Юрій Аносови, Наталія Киященко, Анатолій Ткач, Вадим Мендограло, Олег Демчук, Олександр Шкварський, Микола Розбам.
Біля наметового містечка щоразу помітно правоохоронців. Міліціянти спостерігають, щоб не трапилося якихось провокацій.

Теги: бют, голодування, Тимошенко, Акимович

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.