Перейти на мобільну версію сайту


05.10.2012

ГАРЯЧА ВОДА ПОЧАЛА ТЕКТИ. ЇЇ ТЕМПЕРАТУРА НЕ ДУЖЕ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ХОЛОДНОЇ

У минулому номері газети ми писали про неймовірні «муки» навколо питання включення-відключення гарячої води в місті. Зазначалося, що за неперевіреною інформацією, відновлення постачання гарячої води повинно відбутися 1 жовтня. Однак цього не сталося.
Водночас, згідно із повідомленням КП «Міськтепловоденергія», відновлення постачання гарячої води для усіх категорій споживачів міста має розпочатися з 3 жовтня, з 17.00. Разом з тим, адміністрація підприємства попередила, що у деяких будинках температура води буде недостатньо високою через те, що ліміти газу обмежені.
«Тому одразу ж просимо вибачення за можливі тимчасові незручності», - зазначено у повідомленні КП «Міськтепловоденергія».
Наскільки такі незручності є «тимчасовими»? Ніхто не може дати відповіді. Збільшення ліміту газу поки що не передбачається. Є великі сподівання, що коли «притисне», тобто з початком опалювального сезону, держава змилується, і питання буде вирішено.
Тим часом ми маємо інформацію, що до багатьох помешкань гаряча вода так і не дійшла. А навіть, якщо вона і тече з кранів, то не дуже відрізняється від температури холодної.

Теги: гаряча вода, КП "Міськтепловоденергія"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.