Перейти на мобільну версію сайту


03.05.2013

«ГАРМАТНИЙ СКАНДАЛ» ПЕРЕРІС У ЗАМІНУ КЕРІВНИЦТВА ЗАВОДУ

Минулого й цього року ми писали, що кам’янецьке підприємство ДП «Науково-технічний комплекс «Завод точної механіки» неодноразово опинялося в епіцентрі скандалу, пов’язаного із зривом постачання військової техніки до Іраку (2009 р. було підписано контракт на поставку 420 бронетранспортерів).
Повідомлялося, що іракські спеціалісти, прибувши до України для прийому бойових машин, виявили суттєві недоліки. В основному, несправності стосувалися системи ведення вогню - 30-міліметрових гармат ЗТМ-1, розробником та серійним виробником яких є наше ДП «Науково-технічний комплекс «Завод точної механіки».
30 квітня до Кам’янця прибула делегація з Державного концерну «Укроборонпром» на чолі із першим заступником директора. Вона намагалася вивчити ситуацію і дізнатися, чому наше підприємство ставить під загрозу виконання міжнародного контракту держави. Приїзд комісії був вимушений, оскільки директор ДП «Науково-технічний комплекс «Завод точної механіки» Ярослав Крочак неодноразово ігнорував запрошення прибути до столиці для надання будь-яких пояснень.
Відмічалося, що особливо загрозливого стану ситуація набула впродовж останніх 4 місяців. Завод точної (18).JPGСправа йшла до банкрутства...
Для збереження підприємства та відновлення виробництва «Укроборонпром» прийняв рішення про відсторонення з посади директора ДП «Науково-технічний комплекс «Завод точної механіки» Ярослава Крочака та призначення в.о. директора Юрія Чувільова. Також керівництво державного концерну наполягло, щоб на завод повернувся колишній директор підприємства, по суті - його засновник Валерій Солодковський. Він став першим заступником директора «Заводу точної механіки».
Не однозначною виявилася ситуація і з колективом заводу, адже люди з початку року не отримували заробітну плату. Нині на ліквідацію заборгованості із заробітної плати державним концерном було виділено два транші у розмірі 500 тис. грн та 1 млн. 800 тис. грн, які вже надійшли на рахунок підприємства.
За словами Юрія Чувільова та Валерія Солодковського, буде докладено максимум зусиль, аби відновити повномасштабну роботу підприємства та виконати всі контракти. Нові керманичі заводу звертаються до всіх спеціалістів, які працювали на підприємстві, з проханням повернутися для проходження співбесіди.
Зрештою, представники Державного концерну «Укроборонпром» запевняють, що розмови про зупинення роботи заводу або ж переведення виробництва на інші підприємства наразі є безпідставними.

Теги: ДП "НТК "Завод точної механіки"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.