Перейти на мобільну версію сайту


22.06.2012

ФУТБОЛЬНІ ВБОЛІВАЛЬНИКИ ОМИНУЛИ НАШЕ МІСТО.

ХЛІБ І СІЛЬ ПРИГОТУВАЛИ, А СКУШТУВАТИ НІКОМУ
Пам’ятаєте Миколу Гоголя: «Редкая птица долетит до середины Днепра!» («Вечера на хуторе близ Диканьки»). Так і в нашому випадку. Ми так  чекали на купу іноземних туристів-вболівальників, котрі прилетять на Євро-2012, а добралися до Кам’янця хіба що поодинокі іноземці. Міські готелі напівпорожні - і це у розпал туристичного сезону! Чому закордонні вболівальники проігнорували місто, яке заявило про себе, як про одну із перлин України?
Причин тому, як мінімум, дві.
По-перше, на відміну від нас, європейці не встидаються говорити, що економічну кризу у них ще не подолано, а тому рахують кожну копійчину. (Пригадався нещодавній коментар одного з голландців, котрий щиро радів, що нарешті повертається додому, бо завдяки програшу його команди йому вдасться зекономити кілька сотень євро).
А по-друге, власна жадібність нас, українців, і згубила. Ще задовго до початку Євро-2012 власники готелів у містах, де мав проходити чемпіонат, ніби змовившись, у декілька разів підвищили ціни на проживання. Хоча після гучного скандалу, піднятого ЗМІ, більшість готелів таки знизила ціну перед самим початком футбольного свята, але це вже не вплинуло на ситуацію суттєво, тому що європейський турист зрозумів: замість гостинності на ньому просто хочуть заробити. Напевно, саме тому основна кількість вболівальників приїздить за день, або й декілька годин до гри своєї команди, а вже наступного дня повертається додому.    
- Сподівання, які покладав Кам’янець на Євро-2012, не справдилися, - з сумом у голосі констатує заступник міського голови Василь Сукач. - Хоча ми зробили все можливе, іноді навіть більше, щоб іноземні вболівальники таки побачили красу нашого міста. Та, на жаль...

Теги: Євро-2012

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.