Перейти на мобільну версію сайту


18.05.2012

«ФРОНТОВИКИ» ВИМАГАЮТЬ ІМПІЧМЕНТ ПРЕЗИДЕНТУ

Мова йде не про саму процедуро імпічменту, а про Закон, який би дозволив цю процедуру запустити у випадку «необхідності».
Віктор Худняк24 травня цього року має відбутись чергова сесія районної ради. Крім актуальних питань місцевого значення, фракція у райраді «Фронт Змін» винесла на розгляд депутатів питання, яке на погляд цієї політичної сили є сьогодні актуальним для усієї країни. Зокрема, депутатами «Фронту Змін» внесено проект рішення «Щодо звернення до Верховної Ради України з вимогою про невідкладний розгляд та прийняття проекту Закону України «Про порядок імпічменту Президента України».
Як нам повідомив керівник фракції Віктор Худняк, зазначений проект рішення винесено на розгляд не лише в нашому районі, а й у більшості місцевих рад, де є їхня фракція. Більше того, в окремих місцевих радах, в тому числі і в нашій області, таке рішення вже підтримано.
За словами Віктора Анатолійовича, ціль внесеного проекту є конструктивною, а не суто політичною, оскільки проект не направлений проти визначеного Президента, а має на меті ініціювати усунення прогалини в законодавстві, забезпечити наявність потрібного в усі часи механізму контролю за будь-яким Президентом.

Теги: Віктор Худняк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.