Перейти на мобільну версію сайту


08.11.2013

ЄВРОПЕЙСЬКІ ВУЛИЦІ В КАМ’ЯНЦІ

Щойно закінчилися роботи з облаштування плиткою частини вул.Уральська, навпроти фонтану, як там вже припняли власники своїх залізних коней. Саме таку картину журналісти спостерігали під час об’їзду 5 листопада з міським головою Михайлом Сімашкевичем та його заступником Сергієм Бабієм. Кошти на оновлену вулицю надали підприємці, чиї заклади знаходяться там. З міського бюджету було виділено 130 тис. грн. Наразі тут плануються зміни.JPGвиставити пост ДАІ, аби щораз нагадувати громадянам про заборонений проїзд.
= Є люди, які розуміють, що благоустрій робиться для всієї громади, а безвідповідальні автомобілісти нехтують усім,  = обурився Михайло Євстафійович. = Уздовж облаштованої пішохідної зони згодом буде встановлено нові стилізовані ліхтарі.
Наступною зупинкою стало перехрестя вулиць Огієнка та Данила Галицького, яке представники влади вважають європейським взірцем. Власне вулицю Огієнка від Данила Галицького до Соборної повністю оновлять: проїхджу частину викладуть бруківкою. Також планується на цьому відрізку дати життя скверу «Поштовий». Перші кулеподібні клени чиновники і журналісти посадили спільно.
Під час розмови міський голова зізнався, що планує на запрошення московського земляцтва побувати в Москві, презентувати зміни, які відбуваються в місті. Він сподівається, що, дізнавшись про нашу практику облаштування перехресть, московське земляцтво побажає мати в Кам’янці своє перехрестя, тим паче, що вул.Огієнка раніше носила назву Московська.

Катерина ГРИЦАЙ, спеціально для «КлюЧа»

Теги: сквер "Поштовий"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.