Перейти на мобільну версію сайту


19.07.2013

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ НА ПРИКЛАДІ НВК №16

Днями в нашому місті відбулась завершальний етап конференції проекту «MODEL-CUIDAD» щодо реалізації заходів з енергозбереження та енергоефективності.
За результатами конкурсу від України для участі у цьому проекті було відібрано три міста (Кам’янець-Подільський, Львів та Луцьк), від Грузії, Вірменії, Молдови - по одному.
Раніше ми писали, що на умовах проекту «MODEL-CUIDAD», який є гарантом, орієнтованим на досягнення вищого рівня енергоефективності у житті міст-учасників проекту, в Кам’янці здійснюватиметься оновлення системи теплозбереження та системи опалювання у НВК №16. Сума, яку отримало місто від програми Європейського союзу «MODEL-CUIDAD», становить 1 млн. 100 тис. грн. Міський бюджет, у свою чергу, виділив 200 тис. грн. У школу планується придбати та енерго.JPGвстановити індивідуальний тепловий пункт для автоматичного регулювання та розподілу температури теплоносія, відповідно до погодних умов та санітарних вимог.
На завершальному етапі конференції, що відбувся саме в Кам’янці-Подільському, були присутні представники Грузії, Азербаджану, Узбекистану, Молдови, Казахстану та України.
Як зазначив Ян Едвін Ваандерс, представник програми CUIDAD, метою проекту є надання кращих напрацювань у галузі енергоменеджменту для служби міським громадам.
- Завданням проекту є впровадження енергоменеджменту в місцевих органах влади та термомодернізація найбільш проблематичних будівель бюджетних установ міста, що фінансуватимуться за рахунок коштів Євросоюзу, - зазначив пан Ваандерс.
Учасники конференції відвідали НВК №16, ознайомилися з ходом реалізації проекту.

Теги: проект «MODEL-CUIDAD»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.