Перейти на мобільну версію сайту


11.10.2013

ДВІ КОТЕЛЬНІ = В ДІЇ

КП «Міськтепловоденергія» неодноразово звітувало про готовність до нового опалювального сезону.
Днями керівництво підприємства продемонструвало журналістам нові котельні, змонтовані власними силами.

Перші дві котельні, що знаходяться в селищі цукрового заводу, введено в експлуатацію 8 жовтня. котельні.jpgСимволічні стрічки перерізали міський голова Михайло Сімашкевич та директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук. Михайло Євстафійович особисто натиснув на кнопки пуску.
Проектна вартість двох котелень становить 8,8 млн. грн, а фактично витрачено 5,2 млн. грн. Будівництво здійснювалося за власні кошти підприємства, а також внеску у Статутний фонд міської ради 2 млн. грн.
= Обидві котельні повністю автоматизоваі, працюватимуть без персоналу. Комп’ютер на основі температури зовнішнього повітря буде встановлювати температурний режим на котельні, потрібний для того, щоб у будинки подавати тепло належної якості. Тож вдасться повністю уникнути так званого людського фактору та економити газ, = розповів під час відкриття Валерій Гордійчук.
Потужність котельні на вул.Праці, 4 становить 0,7 МВт, на вул.Ценського, 5 = 6 МВт. Її вистачить, аби повністю забезпечити теплом всі будинки та адміністративні будівлі селища цукрового заводу, які раніше отримували тепло лише від ТЕЦ і часто скаржилися на погану якість надання послуг. Завдяки новим котельням вдалося вчасно подати тепло у дитячий садок та школу, які знаходяться в цьому мікрорайоні.

Теги: КП "Міськтепловоденергія"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.