Перейти на мобільну версію сайту


25.01.2013

ДВА БАЛКОНИ НА ТРОТУАРІ

Днями, проходячи повз школу-інтернат, що на вул.Лесі Українки, ледь не поламали собі ноги, і не лише ми, але й решта перехожих, які намагалися подолати перешкоду на тротуарі. Спочатку подумали, що це непролазні кучугури снібалкон.JPGгу, та коли підняли очі вгору - отакої! Від балконів залишились лише ребра, все інше валялося під ногами й стало тією перешкодою на тротуарі.
Промайнула думка – обвалилися. Можливо й обвалилися, бо приміщення старе, історичне. Але чому ж ніхто не прибрав цю купу будівельного сміття? Зателефонувавши до директора КП «Інспекція контролю за санітарним станом та благоустроєм міста» Петра Солярика (до речі, варто відзначити миттєве реагування інспекторів цього підрозділу), дізналися, що ще до нового року ці балкони вирішили відремонтувати, бо вони знаходилися в аварійному стані. Роботу розпочали, але через снігопад сміття не прибрали. Принаймні, таку відповідь дало інспекторам керівництво навчального закладу.
Напевне, ніхто не помітив, що крім снігопадів, була й відлига. І довгий час ця гора сміття залишалося на тротуарі...
Після інспекторського попередження будівельне сміття з тротуару пообіцяли забрати. Сподіваємося, що в школі-інтернат не чекатимуть, щоб на цю процедуру виділили кошти з обласного бюджету, звідки й фінансується заклад, а самостійно приберуть перед порогом.

Теги: балкони, школа-інтернат №2

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.