Перейти на мобільну версію сайту


13.02.2015

ДУНАЇВЦЯМ ДОПЛЮСУЮТЬ ГЕКТАРИ

Народний депутат Олександр Герега вніс подання до Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування щодо необхідності зміни і встановлення меж міста Дунаївці, збільшивши територію на 614, 77 га.

Народний обранець пропонує зробити таке розширення за рахунок земель сусідніх територій, зокрема 577,80 га земель, що знаходяться у володінні Дунаєвецької міської ради, 28,52 га - Дем’янковецької сільської ради, 8,45 га - Чаньківської сільської ради Дунаєвецького району.
Після такого укрупнення територія міста Дунаївці матиме площу 1303,60 га.

У громадській приймальні Олександра Володимировича пояснили таку необхідність встановлення нової межі міста Дунаївці. Мовляв, земельні ділянки, які планується включити в межі міста, більшою частиною забудовані та тривалий час знаходяться у власності та користуванні жителів міста для індивідуального житлового будівництва, ведення особистого селянського господарства, садівництва, городництва, а також зайняті дорогами та міським кладовищем. Землі запасу, які планується включити в межі міста, будуть використані під житлове та соціально-побутове будівництво, відповідно до затвердженого генерального плану забудови міста.

Питання про зміну меж міста Дунаївці погоджено відповідно до законодавства, розглянуто і схвалено Дем’янковецькою сільською, Чаньківською сільською, Дунаєвецькою міською, Дунаєвецькою районною, Хмельницькою обласною радами, Дунаєвецькою районною та Хмельницькою обласною державними адміністраціями.

Заслухавши інформацію підкомітету з питань місцевих органів виконавчої влади та територіального устрою, з’ясувавши позицію народних депутатів України - членів Комітету, запрошених на засідання осіб, та обговоривши питання, Комітет вирішив рекомендувати Верховній Раді України підтримати подання Хмельницької обласної ради щодо зміни і встановлення меж міста Дунаївці Дунаєвецького району Хмельницької області, прийнявши за основу та в цілому відповідний проект Постанови Верховної Ради України про зміну і встановлення меж міста Дунаївці Дунаєвецького району Хмельницької області, поданий народними депутатами України - членами Комітету за наслідками розгляду питання.

Теги: Дунаївці, Олександр Герега, територіальна реформа

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.