Перейти на мобільну версію сайту


07.06.2013

ДРУГИЙ РІК БЕЗКОШТОВНО

Чи відключатимуть газ за відмову у встановленні лічильника?
У місті продовжується безкоштовне встановлення газових лічильників у квартирах, де раніше вони були відсутні. Відбувається ця широкомасштабна акція, згідно із прийнятим у червні 2011 року Законом України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу».
Працівники Кам’янець-Подільської філії ПАТ «Хмельницькгаз» проводить безкоштовне забезпечення лічильниками та їхнє монтування у квартирах та приватних будинках, де є газові колонки та плити для приготування їжі.
Лише за минулий рік у Кам’янці було встановлено три тисячі лічильників. Не менш активно газ.jpgпроводиться ця робота і в поточному році: за період з лютого до квітня встановлено 1560 лічильників, а до першого листопада заплановано забезпечити газовими лічильниками ще 1320 сімей.
Як зазначив з цього приводу керівник Кам’янець-Подільської філії ПАТ «Хмельницькгаз» Яків Гаршт, багато хто з жителів міста задоволений встановленням приладів для обліку газу, адже людина платить за те, що вона використала. Проте є й такі, що намагаються уникнути плати за додаткові 1-2 куб. м, яких використовується більше, ніж встановлено нормою на особу.
Однак сьогодні багато хто скаржиться, що у повідомленнях, надісланих Кам’янець-Подільською філією ПАТ «Хмельницькгаз», зазначено, що в разі відмови, або не допуску до квартири працівників газової служби, впродовж трьох днів такому споживачеві буде припинено газопостачання.
На такі зауваження керівник Кам’янець-Подільської філії ПАТ «Хмельницькгаз» Яків Гаршт зазначає, що вони лише виконують постанову Кабміну від 1999 року, яка в 2007 році була доповнена наступними словами: «У разі відмови споживача у встановленні газового лічильника за кошти та за ініціативи газопостачального підприємства газопостачання буде припинено».

Теги: ПАТ "Хмельницькгаз"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.