Перейти на мобільну версію сайту


04.07.2014

ДО ЗБОРУ ГОТОВІ

1 липня відбулася нарада, під час якої обговорювали стану підготовки агропромислового комплексу району до збирання урожаю зернових та зернобобових культур у 2014 році.
У нараді вз’яли участь голова Дунаєвецької РДА Віктор Драпатий, голова районної ради Антон Камінський, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Білогаш, керівники та спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації, сільськогосподарських підприємств району, працівники банківських установ та зернотрейдових компаній.
Про стан підготовки агропромислового комплексу до збирання урожаю зернових та зернобобовихагро.jpg культур у поточному році розповів в.о. начальника управління АПР райдержадміністрації Володимир Пенжуляк.
Зокрема Володимир Володимирович зауважив, що за попередніми даними по всіх категоріях господарств  посіяно зернових на площі 26,6 тис. га, з них ярі зернові та зернобобові - 15,5 тис. га, що склало 115% до плану, в тому числі: ячмінь - 4 тис. га (121%); кукурудза на зерно - 10 тис. га (103,5%); гречки - 773 га (180%).
На сьогоднішні в господарствах району є 48 зерноскладів, які повністю підготовлені та можуть прийняти до 45 тис. тонн зерна. Також є 97 зернових машин, 9 критих токів, 55 майданчиків з твердим покриттям.
У районі нараховується 116 одиниць зернозбиральних комбайнів: у сільськогосподарських підприємствах - 38, фермерських господарствах - 19, одноосібників - 59. Також у районі є та готові до жнив 18 жаток, 34 косарки, 97 зерноочисних машин, 234 трактори, 303 вантажних автомобілі.
По сільськогосподарських підприємствах району підлягає до збирання 8,9 тис. га озимих зернових, 11,1 тис. га ярих зернових, 6 тис. га озимого ріпаку.
Для проведення всього комплексу збиральних робіт господарствами району усіх форм власності необхідно 800 тонн дизпалива, 310 тонн бензину та 55 тонн дизельного масла.
Страховий експерт з охорони праці Сергій Гринкевич інформував про стан охорони праці та виробничого травматизму в сільгосппідприємствах району.
З інформацією по виплаті та рівню оплати праці в АПР виступив заступник начальника управління - начальник відділу праці та соціальних зв’язків управління соціального захисту населення райдержадміністрації Дмитро Сусляк.
Про організацію протипожежного захисту під час жнив у 2014 році інформував начальник Дунаєвецького районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Віктор Іванюк.
Директор комбінату хлібопродуктів ТОВ «Еколінія» Віталій Олійник розповів про готовність підприємства до проведення прийому зернових та олійних культур урожаю поточного року.
Прес-служба РДА

Теги: Віталій Білогаш, Дунаївці, жнива

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.