Перейти на мобільну версію сайту


15.03.2013

ДО НОВИХ РУБЕЖІВ

На четвертій Міжнародний виставці «Сучасні заклади освіти – 2013» конкурсна робота Кам’янець-Подільського професійного будівельного ліцею (директор Михайло Рущак) виборола бронзову медаль.
У роботі йшлося про інноваційні підходи до формування компетентності кваліфікованих медаль.JPGробітників. Сучасний ринок праці диктує свої умови й спонукає до пошуків шляхів і засобів оптимізації співпраці навчального закладу та роботодавця.
Нині у закладі функціонують консультативні та фахові ради, до яких входять не тільки педагоги, майстри виробничого навчання, а й представники виробництв. На засіданнях узгоджуються державні стандарти, розробляються спільні заходи – професійні конкурси, майстер-класи, плани стажування майстрів виробничого навчання безпосередньо на будівельних майданчиках, у цехах фірм, компаній. Приміром, на сьогодні тісні зв’язки ліцей має з ПАТ «Гіпсовик» (директор Володимир Постовий, головний інженер Галина Гасанова).
Майбутні будівельники не лише оволодівають теорією, а й експериментують, проводячи апробації з наданих «Гіпсовиком» шпаклівок. Саме для них створена методична розробка старшого майстра ліцею Людмили Побережної. Пошуки нових технологій, оволодіння сучасними інструментами, приладами та досвідом ефективної праці – гарантія успіху випускників у подальшій професійній кар’єрі.
Лариса ЗИМА, спеціально для «КлюЧа».

Теги: Сучасні заклади освіти – 2013, Кам’янець-Подільський професійний будівельний ліце

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.