Перейти на мобільну версію сайту


27.07.2012

ДНІСТЕР ЦВІТЕ, ВОДА ПАХНЕ. КАМ’ЯНЧАНИ СКАРЖАТЬСЯ НА НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ ВОДОПРОВІДНОЇ ВОДИ

Останнім часом від споживачів водопровідної води все частіше можна почути скарги, мовляв, вода, яка тече з їхніх кранів, має неприємний запах. Комунальники ж говорять, що це явище тимчасове та пов’язане із природнім процесом – цвітінням Дністра. Ось як цю ситуацію прокоментував заступник директора з водопостачання КП «Міськтепловоденергія» Сергій Боднар:
- Причиною неприємного запаху водопровідної води є, так зване, явище «цвітіння Дністра». У червні та липні декілька тижнів стояла спека, яка спричинила інтенсивний ріст водоростей. Після сильних дощів у Карпатах всі ці водорості принесло течією до нас. Це явище тимчасове і з різною інтенсивністю повторюється щороку. На підприємстві вживають необхідних заходів для його усунення. Для очистки води додається більша кількість коагулянту та інших реагентів.
Також фахівці КП «Міськтепловоденергія» запевняють, що ця вода не є шкідливою для здоров’я людей, і її можна споживати всім без винятку. Щоправда, аби позбутися неприємного запаху, радять набирати воду у відкриті посудини та дати їй відстоятися деякий час.

Теги: КП "Міськтепловоденергія", цвіте вода

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.