Перейти на мобільну версію сайту


22.05.2015

ДІЛИЛИСЯ ДОСВІДОМ

На початку тижня Кам’янець-Подільське відділення Київського фінансово-економічного коледжу ДПА України приймало делегацію колег зі столиці на чолі з начальником управління освіти Дарницького району м.Київ Євгенією Списовською.

40 директорів шкіл цього району завітали до нашого податкового коледжу, аби отмінятися досвідом та іноваціями в галузі освіти. Педагогів радо зустрів педагогічний та студентський колектив закладу на чолі з її директором Вадимом Савчуком. Також під час семінару «Безпека та іновація - навчальним закладам» був присутній і керівник однойменної громадської організації Юрій Вітомський. Саме завдяки йому місцевий податковий коледж має електронну систему безпеки, контролю та автоматизації навчального процесу «Smarsy». Система дозволяє контролювати відвідування учнями занять.

Студенти коледжу продемонстрували гостям ролики, в яких було відзнято їхні досягнення та участі у різноманітних конкурсах і фестивалях. Насамкінець продемонстрували роботу під назвою «Споживчий кошик українця», в якій наочно продемонстрували проблеми, які нині має законодавча база країни.

Теги: Кам’янець-Подільське відділення Київського фінансово-економічного коледжу ДПА України, податковий коледж

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.