Перейти на мобільну версію сайту


18.05.2018

ДІЛИЛИСЯ ДОСВІДОМ. АСОЦІАЦІЯ

асоціація15 травня в місті працювала регіональна платформа Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України. На захід були запрошені представники міст та громад області, Хмельницької ОДА, журналісти.

Засідання розпочалося з урочистої частини, під час якої присутніх привітали поезією про роль місцевого самоврядування в житті громад, піснями про край та мультфільмом-презентацією міста Кам’янця-Подільського.

Згодом з вітальним словом звернулися голова регіонального відділення Асоціації міст України, міський голова м.Славута Василь Сидор, міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич та заступник голови обласної ради Валерій Лєсков. 

Під час засідання регіональної платформи розглядалися питання медичної реформи, співпраці з Державною фіскальною службою, з державними органами охорони праці. У цьому контексті було озвучено чимало питань щодо того, як технічно працюватиме механізм фінансового забезпечення первинної медицини, отримання ліцензій медичних закладів, легалізації праці в містах та об’єднаних територіальних громадах, особливостях спільної роботи із ДФС щодо налагодження обміну даними тощо.

Перед присутніми виступали спікери, зокрема начальник департаменту охорони здоров’я Яків Цуглевич, головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Хмельницького району» Леонід Коцюба, представник ДФС у Хмельницькій області А.М.Саланський, а також начальник управління Держпраці в Хмельницькій області О.О.Глушаков. 

Щодо частини медичної реформи, то було презентовано стратегію розвитку сфери охорони здоров’я, що була прийнята обласною радою до 2020 року. Зокрема, конкретні кроки розвитку медицини в області, такі як будівництво нового корпусу Хмельницької обласної лікарні (загальна потреба коштів на будівництво та обладнання становить близько 250 млн грн, уже профінансовано 30 млн грн), реконструкція приміщення та створення кардіоцентру, а також збільшення фінансування програми закупівлі препаратів хіміотерапії для онкохворих. Славустький міський голова також поділився досвідом організації підписання декларацій з лікарями, що є основою реформи первинки, через Центр надання адміністративних послуг міста та мобільний ЦНАП.

Присутні відзначили надзвичайно високий рівень організації заходу у Кам’янець-Подільській міській раді.


Теги: зустрічі, Асоціація міст України

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.