Перейти на мобільну версію сайту


24.05.2019

ДЕВ’ЯТКА З’ЇХАЛА З БІЛАНІВКИ

marshrutkaЗ 21 травня мешканці Біланівки залишилися без прямого транспортного сполучення.

Три місяці пасажирів перевозило дві бригади перевізників №2 і №10 почергово. Вони робили чотири рейси: два вранішніх (вивозили дорослих на роботу і дітей до школи, а вечірнім доставляли всіх додому). Ранішній рейс був завжди заповнений вщент ще на початковій зупинці, а через одну вже люди набивалися. Проте перевізники стверджують, що їм не вигідно перевозити на цьому маршруті пасажирів. Крім того, ситуацію підігрівають окремі власники маршруток №№2, 4 і 10, бо у них пішов невеличкий відтік пасажирів, але хто думає про мешканців Біланівки, головне побільше перевезти і зібрати коштів. От і з 21 травня жителі цього району, який має досить складний рельєф, змушені долати дуже крутий пагорб, аби дістатися до зупинки маршрутки №10. А потім витрачати зайвих пів години, щоб об’їхати мікрорайон Жовтневий і потрапити в центр міста, де розміщені всі державні органи і вся інфраструктура міста. Особливо важко долати цей шлях старшим людям, які через крутий підйом місяцями, особливо зимовими, навіть не висовувалися з домівок. Коли запустили накатку за маршрутом №9, люди Богу молилися за здоров’я маршрутчиків.

Міська влада йде на зустріч мешканцям Біланівки і робить усе можливе, аби забезпечити район транспортним сполученням, але вся зачіпка в самих перевізниках, яким не вигідний цей маршрут, і вони радять запустити сюди комунальний транспорт, що є неможливим. Але й перевізників зрозуміти можна, ніхто собі у збиток не буде працювати. Вихід із цієї ситуації потрібно знайти. 

Процесу перевезення з Біланівки сприяє заступник міського голови з комунальних питань Сергій Бабій, тому виконком міської ради запрошує перевізників, що мають ліцензію на право здійснення пасажирських перевезень, для проведення технологічної накатки міського автобусного сполучення за маршрутом №9 «Біланівка – вул. Драй-Хмари».

Але багато мешканців просить перевезення з Біланівки до ринку, до парку Танкістів де газконтора і дитяча поліклініка, до податкової. Можливо, такий маршрут виправдає витрати, адже з Польських фільварок і Біланівки туди немає жодного сполучення, та й з центру міста можна буде туди під’їхати.

Жителі Біланівки вже звикли до свого маршруту №9, що вже готові перекривати дорогу біля «Танюші», щоб ті власники маршрутних таксі змінили своє ставлення до них і не підбурювали маршрутчиків відмовлятися від перевезення.


Теги: де маршрутка для Біланівки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.