Перейти на мобільну версію сайту


28.03.2014

ДЕПАРТАМЕНТ ПЕРЕЙМЕНУЮТЬ, А ГЕРОЇВ ВШАНУЮТЬ

27 березня пройшла 60-та сесія міськради. І знову сесійна зала була вщент переповнена активістами Майдану та членами громадських організацій. Напевне, всі дуже хотіли почути звіт міського голови.
Михайло Сімашкевич розповів присутнім про зроблене в місті по кожній галузі. Попри бажання окреми осіб перетворити сесію на балаган, цього не вдалося зробити.
Під час засідання порушувалося питання щодо стану виконання доручень виборців, також було затверджено звіт «Про виконання міського бюджету за 2013 р.». Йшла мова й про перейменування департаменту житлової політики, доріг та інфраструктури на житлово-комунальний. Заступник міського голови Сергій Бабій зізнався, що абрівіатуру ДЖПДІ важко запам’ятовується. Це колись була його ідея, нині ціна питання перейменування становить 500 грн, тому він готовий віднайти ці кошти.
Пройшлися депутати й по департаменту правового супроводу, який недбало готував важливі юридичні документи. Міський голова повідомив, що незабаром департамент матиме нового керівника. Пролунала пропозиція ввести в склад міськвиконкому двох осіб із числа активістів Майдану.
Порушувалося питання щодо надання новій вулиці імені загиблого на Майдані земляка Анатолія Корнєєва, сквер біля пошти назвати «Героїв Майдану», хоч таку назву пропонували віддати міському парку.
Що ж до встановлення меморіалу «Борцям за волю України» на місці пам’ятника Леніну, то цю ідею відхилили. Проте до неї повернуться під час реконструкції майдану Відродження.
Депутат Ярослав Крочак запропонував створити на стелі, що знаходиться на розі Князів Кориатовичів та Огієнка, меморіал Небесній сотні. Необхідні роботи він проведе безкоштовно, від міської влади потрібні будуть лише матеріали.
Враховуючи суспільно-політичну ситуацію, народні обранці запропонували відновити військово-інженерний інститут, розглянути можливість розміщення на його площах військових частин, які виводяться з АР Крим. У разі неможливості вирішення цих питань військові містечка просять передати у власность міста.
Не обійшлося й без політичних чвар: усі зрозуміли, що депутатська група «Народна рада» луснула, й звинуватили у цьому її керманича Валантину Волошину. Секретар міськради Анатолій Качуровський зазначив, що є конфлікт між групами Акимовича і Волошиної, тому порадив їм зібратися й порозумітися. На що Сергій Георгійович зауважив: «Волошина політична аферистка...».

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.