Перейти на мобільну версію сайту


30.03.2012

День за днем. Випуск №9

МІСТО
*26 березня у сквері Танкістів пройшов урочистий мітинг з нагоди 68-річниці з дня визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників. Згадати про загиблих визволителів та вшанувати живих біля Вічного вогню прийшли міський голова Михайло Сімашкевич, ветерани, представники влади, громадських організацій, військові та всі, для кого важливою є ця дата.
- Ви наша шана і наша гордість, наша надія і наша сила, - звернувся до ветеранів Великої Вітчизняної війни Михайло Євстафійович. - Подвиг захисників рідної землі ніколи й ніхто не має права забути.

* Згідно з розпорядженням міського голови, з 26 березня до 1 травня спеціально створеною комісією буде проводитись щотижнева перевірки з дотримання правил торгівлі продуктами харчування на ринках міста. Очолює її заступник директора департаменту управління економіки Майя Гурська. Такий крок міський голова пояснив посиленням боротьби з несанкціонованою торгівлею в державі та наближенням «Євро-2012».

* 27 березня в К-ПНУ ім.І.Огієнка відбулася презентація двох книг відомого українського письменника, блогера, випускника цього вишу Сергія Пантюка. На загал було представлено роман «Війна і ми» та поетичну збірку «Соло для дримби».
Сергій Пантюк читав уривки зі свого нового роману, декламував вірші та дискутував з питань впливу літератури на людську свідомість, доцільності використання нецензурної лексики тощо.

* 23 березня пройшов звітний концерт школи мистецтв НВК№9 ім.Аліма Трояна, присвячений 75-річчю школи.

* За результатами обласного конкурсу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків», Кам’янець-Подільський історичний музей-заповідник став переможцем у номінації «Сумлінний платник податків в галузі культури і науки».

НЕЗАБАРОМ
* 10 квітня, о 10.00, відбудеться 23 сесія міської ради VІ скликання. Головним сесійним питанням має стати звіт міського голови про діяльність виконавчих органів міської ради за минулий рік.

* 28 квітня в МБК, о 14.00, відбудеться святковий концерт народної дитячо-юнацької хорової капели «Журавлик» з нагоди 30-річчя творчої діяльності дитячої хорової школи (директор та художній керівник Іван Нетеча, хормейстер Соломія Герій, концертмейстер Ольга Пастух).

РАЙОН
* 28 березня у райдержадміністрації відбулася чергова нарада з молокопереробниками, яку провів начальник управління агропромислового розвитку РДА Ігор Гай. Метою наради було обговорення можливостей підписання меморандуму про взаємопорозуміння між адміністрацією та молокопереробними підприємствами. Відповідно до цього документу, молокопереробники не повинні знижувати закупівельну ціну нижче позначки в 2 грн. 30 коп. за літр та не допускати підвищення цін і скорочення обсягів виробництва молочних продуктів.
Щоправда, молокопереробники попросили тайм-аут. Вони хочуть зважити усі «за» і «проти» цього меморандуму.  

* 28 березня перший заступник голови РДА Ніна Фабіянська провела виїзний прийом громадян, які мешкають на території Слобідо-Кульчієвецької сільської ради.
Зверталися до Ніни Францівни жителі з питаннями різного характеру. Це і встановлення земельних меж, і надання матеріальної допомоги, ремонт доріг,  заміни  ліній електроопор тощо.


Теги: день за днем

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.