Перейти на мобільну версію сайту


23.03.2012

День за днем. Випуск №8

МІСТО

* 26-30 березня, з 14.00 до 16.00, працює депутатська приймальня. На звернення кам’янчан чекатимуть: у понеділок – Людмила Вікторівна Паламарчук, вівторок – Валерій Григорович Гордійчук, середу – Наталія Володимирівна Мерінова, четвер – Ярослав адамович Крочак, п’ятницю – Валерій Анатолійович Слободян.

* Колектив КП «Міськтепловоденергія» оголосив 2012 рік роком утеплення та пообіцяв у наступному опалювальному сезоні зменшити споживання газу на близько 5 млн. куб. м, що дозволить зекономити до 10 млн. грн.

* 27 лютого-23 березня у місті проходили заходи до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, організаторами яких виступив міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор – Юлія Побережна). Інформаційно-просвітницькі акції відбулися в усіх загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах міста.

* «Навіки в пам’яті народній». Під такою назвою, до 25 річчя створення ветеранської організації міста, вийшла книга, в яку увійшли спогади ветеранів про грізні роки Великої Вітчизнної  війни, нариси, розповіді внуків, правнуків воїнів, окремі розповіді, вірші, статті відомих людей нашого міста. Над книгою працював авторський колектив у складі: Леонтій Рогаль, Віктор Кулеша, Анатолій Бернадін, Зоя Запорожан, Анатолій Гаврищук.  

* Квартири у будинку на вул.Нігінське шосе, 1а планують переобладнати під соціальне житло. Питання з фінансуванням уже вирішено.

* Влада має намір відновити дитячий майданчик у Центральному парку. Конкурс виграв підприємець, який зголосився облаштувати там кімнату сміху, майданчик для їзди на електромобілях. Також буб будуть безкоштовні гойдалки.

* Сесія облради вже виділила 250 тис.грн. на облаштування та введення у дію амбулаторії сімейної медицини, що на вул.Васильєва, 15.

* Місто приберуть до Великодня. Міський голова оголосив місячник з благоустрою міста. Окрім комунальних підприємств, до прибирання долучаться і приватні структури.  

* -    Держава не буде відшкодовувати різницю між тарифами на опалення, водозабезпечення і водовідведення, - повідомив під час прес-конференції міський голова. -  Для міста це катастрофа, бо сьогодні маємо борги у близько 45 млн.грн.

* Підведино підсумки роботи комунальних підприємств за минулий рік. Із дев’яти - вісім стали прибутковими, а от  КП «Міськтепловоденергія» поки-що не може вийти на позитивний результат.

РАЙОН

* 19 березня відбувся черговий прийом громадян, який проводила перший заступник голови РДА Ніна Фабіянська. Питання, з якими зверталися жителі району, мали різноманітний характер, але більшість з них стосувалися надання матеріальної допомоги. Звучали і прохання житлово-комунального характеру, зокрема освітлення та ремонт дороги в с.Чабанівка.

* 16 березня відбулася робоча зустріч першого заступника голови РДА Ніни Фабіянської, начальника управління агропромислового розвитку Ігоря Гая, заступник начальника міськрайонного управління Пенійного фонду України Оксани Драбик з інвесторами, які зареєстровані не на території нашого району, але здійснюють свою господарську діяльність саме на території Кам’янеччини (ТОВ «Стіомі Холдинг», ТОВ «Промінь Галичина» та ТОВ «Промінь Поділля»). Найближчим часом у них завершуються договори оренди землі, а перший обробляє найбільшу кількість землі у нашому районі - 8800 га. Також ТОВ «Стіомі Холдинг» має борг 621 тис.грн. по податку на доходи з фізичних осіб. Метою робочої зустрічі було з’ясування планів подальшої співпраці.

* 21-22 березня у м.Хмельницький відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні форми міжнародного регіонального співробітництва». Метою конференції було вироблення рекомендацій щодо задіяння можливостей міжнародного регіонального співробітництва для стимулювання соціально-економічного розвитку регіонів. Делегацію з Румунії на кордоні Чернівецької та Хмельницької областей (в с.Жванець) зустріли представники влади Кам’янеччини.

Теги: день за днем

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.