Перейти на мобільну версію сайту


01.03.2013

День за днем. Випуск №57

МІСТО
* 5 березня, о 10.00, відбудеться 40 сесія міської ради VІ скликання. На сесії, зокрема, буде затверджено низку звітів, як от виконання бюджету міста за 2012 рік, міської програми зайнятості населення на 2012-2014 рр., програми «Безкоштовне харчування дітей громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2012 р.».
Також народні обранці затверджуватимуть операторів паркування, говоритимуть про встановлення пам’ятної дошки Максимчуку В.І. на фасаді будівлі ЗОШ №12 тощо.

* 2 березня, о 14.00, в міському Будинку культури відбудеться відкритті персональної фотовиставки «Повірити в себе...» журналістки Діни Кушнір.

* Історичний музей-заповідник створив календар заходів на 2013 рік. Так, заплановано проведення 22 виставок, 15 круглих столів, Міжнародної конференції «Археологія і фортифікація», участь у 12 фестивалях. Окрім того, планується видати збірник «Кам’янець-Подільський в контексті українсько-європейських зв’язків». Також триває робота над книгою, яка присвячена 70-річчю визволення міста від німецько-фашистських загарбників.

* З 20 лютого до 11 березня з ініціативи фотографів Богдана Горбатюка та Романа Івасюка, за підтримки департаменту гуманітарної політики пройдуть безкоштовні курсі для молодих фотографів-початківців. У них вже зголосилися брати участь 27 молодих аматорів, яких навчатимуть теорії фотомистецтва, технічним аспектам. Також буде проведено майстер-класи та практичні заняття. Приєднатися до любителів фотографії можна щопонеділка та щосереди, з 16.00 в приміщенні прес-центру міської ради.

РАЙОН
* 27 лютого перший заступник голови РДА Ніна Фабіянська провела виїзний прийом громадян в с.Пудлівці (Голосківська сільська рада). Село невелике, але питання, з якими зверталися цього дня до Ніни Францівни, мали типовий характер: порядок надання соціальних пільг і субсидій, освітлення вулиць, розчищення доріг, оформлення документів на землю, графік роботи відділення поштового зв’язку, стан розрахунків за майнові паї, облаштування дитячого майданчика в дошкільному навчальному закладі.

* 23 лютого відбулося перше засідання новообраного складу Громадської ради при райдержадміністрації. Серед питань, які розглядались на порядку денному, були обрання голови Громадської ради, затвердження положення та регламенту Громадської ради. Головою Громадської ради при райдержадміністрації одноголосно було переобрано Сергія Абросімова.

Теги: день за днем, новини тижня, новини

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.