Перейти на мобільну версію сайту


02.11.2012

День за днем. Випуск №40

МІСТО
* 26 жовтня в центральному корпусі ПДАТУ відкрито безкоштовну мережу Wi-Fi.
- Безкоштовний Інтернет – це чудово, адже тепер ми маємо вільний доступ до інформації, яка необхідна нам щоденно при виконанні лабораторних, практичних завдань, - раділи студенти.
За безкоштовне під’єднання до всесвітньої мережі студенти дякували Володимиру Мельниченку. На сьогодні в нашому місті доступ до швидкісного бездротового Інтернету є на вул.Соборна та біля К-ПНУ ім.І.Огієнка.

* 29 жовтня до виконання своїх обов’язків начальника Центру розмінування головного управління оперативного забезпечення ЗСУ призначено підполковника Володимира Родікова. До цього Володимир Геннадійович був начальником навчального Ценру інженерних військ.

* 30 жовтня Хмельницьке обласне відділення фонду соціального страхування підвело підсумки роботи і визначило кращі відділення та їх працівників. Серед них, зокрема, директора Кам’янець-Подільської виконавчої дирекції обласного відділення Фонду соціального страхування Ніну Березніцьку. Ніну Сергієвну занесено на Дошку пошани Хмельницького обласного відділення Фонду соціального страхування.

* 31 жовтня ТОВ «Український кристал» зайшло на селище цукрового заводу. Незважаючи на те, що в цьому мікрорайоні міста є навіть своя потужна пекарня, мешканці побажали мати зупинку з торгівельним блоком ТОВ «Український кристал». Про це подбала депутат міськради по цьому округу Світлана Старченко разом з колегою-депутатом, директором ТОВ «Український кристал» Володимиром Юр’євим.

* З 31 листопада об’єднаною міською і районною Кам’янець-Подільською виконавчою дирекцією обласного відділення Фонду соціального страхування керуватиме Ніна Березніцька. Після реорганізації, яка відбувається на нинішній момент, районне та міське відділення фонду зіллються в одне.

НЕЗАБАРОМ

* 5 листопада, з 14.00 до 17.00, у каб.315 міськвиконкому прийом громадян проводить перший заступник міського голови Григорій Іванович Горшунов.

* 6 листопада, з 09.00 до 12.00, у каб.216 міськвиконкому прийом громадян проводить керуючий справами міськвиконкому Валентина Вікторівна Стельмах

* 7 листопада в залі Магдебургського права, з 10.00 до 12.00, проходитиме засідання координаційної ради з питань розвитку туризму.

* 7 листопада, з 10.00 до 11.00, відбудеться телефонний зв’язок «Гаряча лінія». Дзвінки прийматиме керуючий справами міськвиконкому Валентина Вікторівна Стельмах. Телефонуйте: 5-19-42.

РАЙОН

24 жовтня на базі центральної районної бібліотеки району відбулося відкриття пункту публічного доступу до Інтернету.
Бібліотека отримала комплекти комп’ютерного обладнання та підключення до всесвітньої мережі в результаті перемоги у конкурсі програми «Бібліоміст». Завдяки програмі «Бібліоміст» фонду Білла і Мелінди Гейтс не тільки Кам’янець-Подільська центральна районна бібліотека, але й бібліотеки-філіали у сс.Гуменці, Колибаївка, Слобідка-Кульчиївецька та смт Стара Ушиця отримали сучасну комп’ютерну техніку з периферійним обладнанням.
Привітати працівників бібліотеки з такою приємною подією прийшли заступник голови райдержадміністрації Павло Довгопол, регіональний представник Програми «Бібліоміст» в Хмельницькій області Наталія Гнатюк, начальник відділу культури і туризму РДА Алла Бец. Павло Григорович подарував бібіліотеці ноутбук.

* Як повідомляють в управлінні агропромислового розвитку РДА, агроформуваннями району проводяться розрахунки із орендодавцями з виплати орендної плати за здані ними в оренду земельні та майнові паї. Так, наразі за земельні паї виплачено 29376,01 тис. грн (розрахунки проведено на 88%), за майнові паї – 27,3 тис. грн (розрахунки проведено 100%).

Теги: новини тижня, день за днем

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.