Перейти на мобільну версію сайту


26.10.2012

День за днем. Випуск №39

МІСТО

* Напередодні Дня автомобіліста міська влада в особі заступника міського голови Сергія Бабія привітала єдину жінку-водія маршруту №7 Валентину Сорокату, яка керує автобусом з 2002 р., тобто 10 років. З рук Сергія Віталійовича жінка отримала квіти, торт і сувенір.

* 100-річчя з Дня заснування відзначила цього тижня гімназія. З почесним ювілеєм освітян приїхало привітати керівництво міста.
Кращих педагогів міський голова міста відзначив грамотами та подяками виконавчого комітету.

* У МБК з нагоди 40-річчя педагогічної та концертної діяльності та 65-річчя від Дня народження Івана Нетечі відбувся ювілейний вечір. На нього завітало чимало гостей, серед яких міський голова Михайло Сімашкевич, депутати міської ради та всі, хто шанує мистецтво.

* У рамках міської програми «Газ - малозабезпеченим» протягом останніх 8 років з міського бюджету було виділено майже 1 млн. грн на покращення побутових умов 538 малозабезпечених сімей. До осель 156 з них було підведено газ і встановлено газові котли. Так, днями ще один газовий котел з’явився в родині Євгенії Вощілової, 1926 р.н., учасниці Великої Вітчизняної війни, яке мешкає разом з дочкою, інвалідом І групи з дитинства.   

* 6 листопада, о 10.00, у залі засідань міської ради відбудеться 34 сесія міської ради VІ скликання. Зокрема, розглядатимуться питання про підсумки роботи комунальних підприємств міста за I півріччя, встановлення пільгової орендної плати орендарям нежитлових приміщень комунальної власності міста, передачі функцій надання послуг з паркування транспортних засобів від КП «Крок-Плюс» до КП «Побуткомбудсервіс» та інші.

* Учора розпочалася видача виборчих бюлетенів для голосування за кандидатів у Верховну Раду по нашому 193-му виборчому округу. Процес видачі проходив спокійно та без ексцесів.

РАЙОН

* 19 жовтня перший заступник голови РДА Ніна Фабіянська провела чергове засідання комісії з питань підвищення ставок оренди землі. Такі комісії проводяться регулярно, а їх результатом є додаткові надходження до місцевих бюджетів.

Теги: день за днем, події тижня, новини тижня, новини

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.