Перейти на мобільну версію сайту


13.07.2012

День за днем. Випуск №24

МІСТО

* Нещодавно завершився шостий скульптурний симпозіум «PETRAMANIA-2012», який п’ять років тому стартував як міні-мистецький фестиваль у Кам’янці-Подільському. Цього року скульптори, значна частина яких кам’янчани, проводили зустріч у туристичному комплексі «Услад», який знаходиться на березі річки Дністер, поблизу міста Новодністровськ, Чернівецької області.

* 27 червня - 1 липня члени Кам’янець-Подільського фотоклубу «Погляд» у рамках щорічного міжнародного пленеру «Європейські фотозустрічі: Схід-Захід-2012» перебували у чеському місті Яблунков. На запрошення чеського фотоклубу «Jablunkov» відгукнулися голова «Погляду» Юрій Савін і член клубу Володимир Стрілецький, а також хмельничани Анатолій Іванов й Сергій Аніськов.

* Хорватське підприємство деревообробної галузі «TVIN Drvna Industrija d.o.o.» має намір на тісну співпрацю з українськими підприємцями. З такою пропозицією до Хмельницької ОДА звернулося Посольство України в Республіці Хорватія. Підприємство виготовляє широкий спектр меблів для офісу, дому, готелів та ресторанів, паркет, а також меблі з масиву славонського дубу. Наразі керівництво хорватського підприємства розглядає можливість інвестування коштів у спільне виробництво у розмірі 3 млн. євро.
 
* 4 липня у депутатській приймальні прийом громадян проводив Олег Кушнірук. До депутата міської ради та відомого кам`янецького лікаря мешканці міста зверталися, в основному, з житловими та земельними питаннями.

* 12-24 червня делегація із числа творчих колективів міста перебувала на ХІІІ Міжнародному дитячому фестивалі «Сонце. Радість. Краса» в болгарському місті Несебр. За результатами конкурсу перші місця здобули зразковий театр-студія сучасного танцю «Абра» (Лілія Пашинська), студія сучасного та східного танцю «Аджанта» (Тетяна Хаджинська та Ірина Дроздовська), народний ансамбль танцю «Кам’янчанка» (Петро Гаврилюк), академічний хор «Мелос» КПНУ ім. І.Огієнка (Любов Мартинюк), солісти Олег Янковський та Яна Савлук.

* На початку тижня було представлено нового прокурора Кам’янець-Подільського району. Ним став радник юстиції Ігор Барахтенко. Ігор Михайлович до цього працював начальником відділу обласної прокуратури. Колишнього прокурора Романа Кахнія призначено прокурором Хмельницького району.

НЕЗАБАРОМ

* 16-20 липня у депутатській приймальні, з 14.00 до 16.00, працюватимуть наступні народні обранці: понеділок - Сергій Іванович Цугель, вівторок - Микола Володимирович Моштак, середа - Надія Антонівна Сільченко, четвер - Валерій Анатолійович Слободян, п’ятниця - Наталія Миколаївна Кіященко.

РАЙОН

* 11 липня перший заступник голови райдержадміністрації Ніна Фабіянська проводила чергове засідання комісії з питань погашення податкового боргу з практикою заслуховування підприємств-боржників. Членами комісії минулого разу було вирішено, що для того, аби робота була більш результативною, потрібно залучати працівників прокуратури. Цього разу був її представник - Борис Бандура.

* Районному споживчому товаристу в першу суботу липня виповнилося 90 років. Саме з цією ювілейною датою працівників вітали голова районної ради Іван Романчук та заступник голови райдержадміністрації Павло Довгопол.

* 5 липня відбулося позапланове засідання комісії з питань ТЕБ  і НС під головуванням першого заступника голови адміністрації Ніни Фабіянської. Розглядали одразу два питання – це стан підготовки місць до купального сезону (питання неодноразово обговорювалося як на комісіях, так і на виїзних засіданнях) та виробничий травматизм.


Теги: новини, день за днем

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.