Перейти на мобільну версію сайту


20.04.2012

День за днем. Випуск №12

МІСТО
* Минулого тижня розпочався збір підписів під вимогою залишити курсування єдиного зручного для кам’янчан потяга Кам’янець-Подільський - Київ, який 25 травня відправиться з нашого міста востаннє. Про це вже офіційно повідомили представники «Укрзалізниці». Натомість кам’янчанам залишать лише електричку, аби добиратися до столиці.

* 12 квітня в місті перебувала делегація учнів технічного коледжу ім.Лацку Воде з м.Сірет (Румунія), яку очолював заступник міського голови Мігало Анюк. Гості провели зустрічі з представниками МГО «Молодіжний Парламент», ГО «Європейський рух», МГО «Урсус», студентського самоврядування індустріального коледжу, філії Національного університету ДПС України.
З боку румунської делегації кам’янчанам було запропоновано партнерство розвитку міжнародних стосунків у рамках молодіжного, спортивного та культурного обміну.

* 18 квітня у центральній бібліотеці було організовано круглий стіл «Партнерство влади, освіти, бізнесу, громадськості задля розвитку бібліотек» у рамках громадських обговорень «Бібліотека – центр громади» та Програми української бібліотечної асоціації з адвокації «Через бібліотеки – до знань!».
На завершення заходу учасники круглого столу біля бібліотеки-філії №6, що на вулиці Лесі Українки, 38, посадили березовий гай, як символ партнерства влади, бібліотеки і громади.

* 10 квітня у рамках міжбібліотечного краєзнавчого конкурсу «Мандруємо Кам’янеччиною» в читальному залі бібліотеки-філії №6 для дітей було проведено краєзнавчий серпантин «В словах живуть всі почуття». У рамках цього заходу учні 7-Б класу ЗОШ №5 зустрілися з місцевою поетесою Людмилою Кур’ян. 12 квітня тут відбулась зустріч учнів 8 класу ЗОШ №12 з депутатом міської ради Сергієм Акімовичем.

НЕЗАБАРОМ
* 23-26 квітня, з 14.00 до 16.00, працюватиме депутатська приймальня. На звернення кам’янчан відповідатимуть: у понеділок – Дмитро Сергійович Васильянов, у вівторок – Надія Анатоліївна Гулько, у середу - Юрій Леонідович Яриновський, у четвер – Олександр Анатолійович Ткачук.

РАЙОН
* 12 квітня голова РДА Михайло Желізник, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Петра Середи зустрілися з головою міськрайонного товариства інвалідів Тамарою Сосновською. Головною темою спілкування стало обговорення питання соціального захисту інвалідів та проблеми, з якими їм приходиться зіштовхуватися щодня.  До речі, цього року організація, яку очолює Тамара Георгіївна, відзначатиме 20-річчя з дня утворення.

* За даними фінансового управління РДА, виконання показників бюджету за І квартал цього року з власних доходів загального фонду забезпечено на 139,2% (при затверджених постійним розписом 7105,3 тис. грн. надійшло 9890,8 тис. грн.). У порівнянні з відповідним періодом минулого року, надходження зросли на 31,8%. Показники районного бюджету забезпечено на 127%. Виконання показників І кварталу забезпечено також всіма радами базового рівня.


Теги: день за днем, новини

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.