Перейти на мобільну версію сайту


13.04.2012

День за днем. Випуск №11

МІСТО
* 2 квітня відбулися загальні збори Кам'янець-Подільської міської організації Національної спілки краєзнавців України, на яких голова осередку Олександр Комарніцький розповів про основні здобутки краєзнавців міста за минулий рік.

* 6 квітня понад 20 молодих людей наводили лад поблизу оглядового майданчика на Руських фільварках - одному з найбільш проблемних, з точки зору чистоти, куточків нашого міста. Більшість учасників акції, ініційованої МГО «Молодіжний парламент», виявились студентами податкового та індустріального коледжів.

* 5 квітня відбулася вулична мотиваційна акція «Молодь Кам’янця обирає здоров’я!», присвячена Всесвітньому дню здоров’я. Вже другий рік поспіль її ініціаторами стають міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Юлія Побережна) та об’єднання підліткових клубів (директор Катерина Блажко). Головною метою заходу є привернення уваги людей до власного здоров’я і його збереження. Наступного дня у ЗОШ №6 теж пройшла низка заходів, присвячених Дню здоров’я.

* Перед Пасхою на вул.Соборна проходить традиційний ярмарок-продаж продуктів харчування за цінами виробника.

* 12 квітня втретє відкрили ДЮСШ, що на Васильєва, 15, куди обладнання минулого року закупили брати Клички. Можливо це вже остаточне відкриття?

* 13 квітня в Кам’янці завершився опалювальний сезон для усіх категорій споживачів, окрім лікарень та пологового будинку.Проте буде цілодобове постачання гарячої води для населення. Котельні по вул. Вокзальна, 77 та по вул. Молодіжній проводити подачу гарячої води за графіком, щоденно з 6.00 до 10.00 та з 17.00 до 24.00.
 
НЕЗАБАРОМ
* 17-20 квітня, з 14.00 до 16.00, працюватиме депутатська приймальня. На звернення кам’янчан відповідатимуть у вівторок - Дмитро Геннадійович Новіков, середу - Олег Васильович Кушнірук, четвер – Борис Ярославович Цвігун, п’ятницю – Микола Миколайович Розбам.

* 16 квітня на запрошення народної дитячо-юнацької хорової капели «Журавлик» до нашого міста завітає муніципальний чоловічий хор «Каменярі». 17 квітня кам’янчани зможуть насолодитись їхньою творчістю: об 11.00 хор співатиме у церкві святого Йосафата (вхід вільний), а о 18.00 - у міському Будинку культури (вартість квитка - 10 грн.).

* 17 квітня, о 12.00, в НВК №9 ім.А.Трояна відбудеться відкриття персональної фотовиставки Юрія Савіна, присвяченої  матері Валентині Антонівні. Виставка триватиме до 5 травня.

* 27 квітня, о 10.00, відбудеться 24-а сесія міської ради VІ скликання. Серед основних питань значиться: «Про затвердження звіту щодо виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Кам’янець-Подільський за 2011 рік.»

РАЙОН
* 11 квітня відбулося засідання одразу двох комісій з питань погашення податкового боргу із застосуванням практики заслуховування керівників підприємств-боржників та з питань сприяння погашення заборгованості із виплати заробітної плати, яку проводили начальник фінансового управління РДА Олександр Федик та начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Петро Середа.

* 11 квітня відбулося чергове планове засідання комісії з питань техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій, яку проводив заступник голови комісії, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій РДА Віктор Баранов. Найбільшої гостроти нарада набула під час розгляду питання екологічної ситуації, пов’язаної з діяльністю ПАТ «Авіс». Детально про це – в одному із наступних номерів газети.

Теги: новини

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.