Перейти на мобільну версію сайту


24.02.2012

День 23 лютого перетворився у день захисників ФАПів, лікарень та аптеки?

Десята сесія райради мала усі шанси перерости у поле для медичних, а з ним і політичних баталій. Та сталося не так, як гадалося. Питання закриття восьми ФАПів, а також реорганізації Жванецької лікарні в амбулаторію сімейної медицини, що сколихнули район і внесли напругу, були зняті з розгляду одностайним голосуванням депутатів. Та чи знято це питання взагалі - сумніваємося, адже «хтось» і «чомусь» ці питання все ж таки внесли.
Щодо інших питань, то переважну більшість їх обговорено в спокійному русі. Наприклад, звіт голови райради Івана Романчука за трохи більш ніж рік діяльності пройшов без будь-яких зауважень. Чи не основним досягненням за цей період роботи Іван Михайлович назвав злагоджену роботу всіх політичних сил у залі засідань. До невдач голова району зарахував невизначеність щодо подальшої долі розвитку і реформування медицини, освіти та культури.
Без якихось суттєвих проблем уточнено бюджет. Хоча начальник фінансового управління РДА Олександр Федик вимагав, щоб до окремих сільських голів застосувати санкції, мовляв, чекати на дотацію зверху і не залучати власних резервів щодо наповнення бюджету - це принаймні нечесно та непорядно.
А порушником спокою виявилося питання фінансового стану КП «Центральна районна аптека №140» (до речі, про ситуацію в цій галузі ми писали 10 лютого). Так, за два роки інвесторської «опіки» над аптекою борг останньої зріс з 300 тис. грн до 1,7 млн грн. Якщо так піде і далі, то скоро район може втрати не лише це комунальне підприємство, а й саме приміщення, яке оцінено в 2,4 млн грн.
Після півторагодинних дебатів депутати вирішили створити тимчасову комісію і знайти хоч якийсь вихід із цієї ситуації. Як це вдасться, дізнаємося незабаром.

Теги: сесія райради, медицина

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.