Перейти на мобільну версію сайту


10.02.2012

День за днем

МІСТО
*Упродовж тижня КП «Міськтепловоденергія» двічі отримувало обладнання для реконструкції насосних станцій водопроводу та каналізації. Так, отримано 12 насосних агрегатів, які будуть замінені на 6-х каналізаційних насосних станціях. Ще 4 нові насоси з’являться на 2-х водонасосних станціях. Також отримано 64 одиниці запірної арматури різного діаметру, яку встановлять на водоочисній станції в с.Шутнівці.

* На дві тисячі книг поповнились минулого року бібліотечні фонди міста.
- Це стало можливим завдяки проведенню низки благодійних акцій, - зазначив керівник централізованої бібліотечної системи міста Валерій Любецький. - Також за кошти, виділені з міського бюджету, було придбано 539 примірників нової літератури та зроблено передплату періодичних видань.

* Приємна новина для медиків: з січня їм буде виплачуватися допомога на оздоровлення у розмірі посадового окладу при виході у щорічну відпустку.  Про це повідомив під час телеефіру голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха. Також в обласному та місцевих бюджетах передбачено відповідні кошти на встановлення надбавки у розмірі 20% посадового окладу для 27,3 тисяч педагогічних працівників області.

* 5 лютого відбулася розширена нарада управління культури та туризму департаменту гуманітарної політики. Про здобутки розповідали керівники: директор Державного історичного музею-заповідника Віктор Травінський, керівник централізованої бібліотечної системи Валерій Любецький і директор міського Будинку культури Микола Нечай.

* Стартував третій обласний конкурс шкільної преси, ініціатором якого став керівник прес-центру газети «Шкільний вісник» Андрій Павловський. Цього року шкільні прес-центри, як і раніше, боротимуться за звання найкращих у номінаціях: «Найкраща газета ІІІ обласного конкурсу шкільної преси», «Найкраща друкована газета», »Найкраща електронна газета», «Найкращий телерепортаж». А у номінації «Початківець» за перемогу боротимуться ті прес-центри, що роблять тільки перші кроки у світі шкільних ЗМІ.

РАЙОН
* 8 лютого виїзний прийом громадян у с.Колодіївка провела перший заступник голови райдержадміністрації Ніна Фабіянська. Перш за все жителів села турбує відновлення роботи водогону, який тут не працює уже декілька років, а також можлива газифікація. Щодо першого, то потрібно будувати новий водовід, і на це потрібно вишукувати кошти. А от газифікацію цього напрямку заплановано розпочати вже цього року.

* 7 лютого відбулося чергове планове засідання медичної ради району. На ньому було підбито підсумки роботи медицини за минулий рік. Обговорено Програму реорганізації та модернізації медицини.

* Голова райдержадміністрації Михайло Желізник тримає під особистим контролем питання розчищення від снігових заметів доріг району.  Працівники дорожніх установ, зокрема Кам’янець-Подільської ДЕД, працюють по 18 годин на добу з невеликими перервами на відпочинок і харчування. Задіяно 6 грейдерів, 9 тракторів МТЗ-80 і трактор Т-150.

* 6 лютого голова райдержадміністрації Михайло Желізник провів черговий прийом громадян. Цього дня понад 30 жителів району звернулися до Михайла Дмитровича. Переважна більшість громадян просили надати їм матеріальну допомогу чи допомогти придбати дрова.


Теги: влада, новини тижня

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.