Перейти на мобільну версію сайту


11.10.2013

День за днем. Випуск №89

МІСТО

* 6 жовтня у сквері «Гунські криниці» християни з усіх релігійних конфесій міста відзначали День подяки. Свято під назвою «За хліб, за мир, за Україну» організувала Духовна рада міста.

* Вчора міський голова Михайло Сімашкевич перебував з офіційним візитом у столиці на II Київському міжнародному туристичному Форумі. Одне з основних питань, які розглядатимуться, стосуватиметься розвиток туризму в Україні.

* 1 жовтня в Міжнародний день музики в дитячій музичній школі відбулося вручення стипендій кращим учням та посвята в музиканти учнів 1 класу.

* 7 жовтня на прийомі у першого заступника міського голови Сергія Самари побували мешканці різних районів міста.
Було розглянуто 11 звернень, серед яких одне = колективне.

РАЙОН

* 4 жовтня в готельному комплексі «Клеопатра» фінішував 20-ий Міжнародний телевізійний фестиваль «Агросвіт-2013». Унікальністьзаходу полягає в особливому поєднанні умовності мистецтва з конкретикою праці сільського трударя. На суд журі телевізійники представляли свої кращі роботи, у яких висвітлювали найголовніші проблеми пострадянського села.

* 4 жовтня заступник голови РДА Віталій Дубицький взяв участь у засіданні комісії щодо прийняття рішення про надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам та забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування.

* 7 жовтня перший заступник голови РДА Ніна Фабіянська провела черговий прийом громадян. 8 жовтня = «гарячу» телефонну лінію «Запитай у влади». А 9 жовтня здійснила виїзний прийом громадян на території Зіньковецької територіальної громади.

* 9 жовтня голова РДА Михайло Желізник перевіряв, як проводяться роботи по будівництву вуличного газопроводу середнього тиску в с.Залісся-1. На сьогодні залишилося прокласти близько 2 км газопроводу.


НЕЗАБАРОМ
* 12 жовтня продовжиться еко-акція «300 спартанців», під час якої прибиртимуться схили каньйону Смотрича. Початок об 11.00, місце збору = площа біля Ратуші.

* 14-16 жовтня, з 14.00 до 17.00, пройдуть прийоми громадян. У понеділок прийматиме секретар міської ради Анатолій Качуровський (каб.201), у вівторок = заступник міського голови, керуючий справами Григорій Горшунов (каб.315), у середу = міський голова Михайло Сімашкевич.

Теги: день за днем, новини тижня

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.