Перейти на мобільну версію сайту


05.04.2013

День за днем. Випуск №64

МІСТО
* 2 квітня відбулися громадські слухання з обговорення проекту рішення сесії міськради «Про затвердження Положення про пайову участь власників тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в утриманні об’єктів благоустрою на території міста». Було прийнято рішення за яким підприємці укладатимуть договір протягом 10 днів, а упродовж місяця необхідно сплатити пайову участь. Сама ж споруда може встановлюватись у 6-місячний термін.

* 27 березня за ініціативи служби у справах дітей відбулася нарада для опікунів та піклувальників міста, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківських прав. На сьогодні під опікою в місті перебуває 73 дитини. Опікуни та піклувальники могли з’ясувати питання, які їх цікавили.

* Завершився ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої хореографії «Радея-DANCE». Його учасниками стали 47 груп 27 колективів із 10 областей України, всього понад 600 учасників. Майже всі колективи отримали призи та дипломи від організаторів дійства. Гран-прі фестивалю завоював колектив із Донецька – «Молодь Донеччини».

РАЙОН
* 3 квітня перший заступник голови РДА Ніна Фабіянська спільно з завідувачем сектору з питань цивільного захисту населення РДА Оксаною Березовською провела засідання комісії з питань ТЕБ та НС.

* 3 квітня заступник голови РДА Павло Довгопол провів виїзний прийом громадян у с.Киселівка (Великозаліснянська сільська рада). Всього на зустріч із заступником прийшло 7 осіб. Більшість питань, які звучали на прийомі, стосувалися транспортного забезпечення села, налагодження безперебійного водопостачання, освітлення вулиць, заміни лінії електроопор.

* 29 березня перший заступник голови РДА Ніна Фабіянська спільно з начальником відділу економічного розвитку та торгівлі Ольгою Чіпізубовою провела засідання комітету з економічних реформ при райдержадміністрації.

НЕЗАБАРОМ


* 8 квітня, з 14.00 до 17.00, прийом громадян проведе секретар міської ради Василь Сенюк (каб.201), 9 квітня, з 14.00 до 17.00, у каб.213 громадян прийматиме заступник міського голови Сергій Бабій, а 10 квітня, в цей же час у каб.302 прийматиме ще один заступник міського голови - Василь Строяновський.

* 10 квітня, з 10.00 до 11.00, відбудеться телефонний зв’язок «Гаряча лінія». Дзвінки за номером 5-19-42 приймає перший заступник міського голови Григорій Іванович Горшунов.


Теги: день за днем, новини тижня

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.