Перейти на мобільну версію сайту


08.03.2013

День за днем. Випуск №58

МІСТО
* 1 безеня пройшов День відкритих дверей в територіальній організації Хмельницької обласної організації УТОГ (керівник Світлана Вергелес). На свято завітали міський голова Михайло Сімашкевич, народний депутат Володимир Мельниченко, начальник управління праці та соцзахисту населення Людмила Позинюк та інші.

* З 1 березня кожного останнього понеділка місяця на об’єкти історичного музею-заповідника (Ратуша, Картинна галерея, музей старожитностей, Старий замок) встановлено безкоштовний вхід учням середніх спеціальних закладів, студентам вишів, військовослужбовцям строкової служби, пенсіонерам. До цього право постійного безкоштовного входу на вищевказані об’єкти було встановлено інвалідам І-ІІ груп, ветеранам Великої Вітчизняної війни, дітям-сиротам, дітям до 6-ти років.

* 6 березня 187 країн із 5 континентів зустрілися на місці щорічної зустрічі в Берліні на Міжнародній туристичній виставці. Ця виставка є найбільшою в Європі. За період її проведення очікується 113 тисяч відвідувачів. Сподіваємось, що Україна, зокрема Кам’янець, повернеться звідти із гарними результатами та напрацюваннями.

*Аби зарадити масовому нищенню природи, міліція проводить із лютого до травня операцію під умовною назвою «Первоцвіт» з протидії масовій несанкціонованій торгівлі рідкісними видами ранньоквітучих, ендемічних, реліктових та занесених до Червоної книги України рослин.
Зокрема, державтоінспектори проводитимуть профілактичні заходи, виявлятимуть і притягатимуть до відповідальності тих, хто масово заготовляє первоцвіти з метою їх продажу.

РАЙОН

* 4 березня в приміщені РЦКМ «Розмай» заступник голови РДА Павло Довгопол та заступник голови райради Остап Колотило взяли участь у відкритті виставки-експозиції «Наш край - Кам’янеччина», приуроченої до 90-річчя з нагоди утворення Кам’янець-Подільського району.

* 4 березня голова РДА Михайло Желізник провів черговий прийом громадян. Цього дня до Михайла Дмитровича звернулося 20 людей. Питання, які турбують жителів району, мали типовий характер: надання разової матеріальної допомоги, механізм оформлення молодіжного кредиту та документів на присадибну ділянку, розрахунки за майнові паї, процедура виплати компенсацій за утримання ВРХ.

* 28 лютого народний депутат Володимир Мельниченко та голова РДА Михайло Желізник відбули з робочою поїздкою в Слобідо-Рихтецьку ЗОШ I-III ст. Мета поїздки – оглянути приміщення школи, яке потребує ремонту, зокрема даху та міжповерхового перекриття. Для цього необхідно понад мільйон гривень. Володимир Володимирович пообіцяв вирішити це проблемне питання найближчим часом.

НЕЗАБАРОМ
* Наступного тижня у депутатській приймальні (майдан Відродження, 1, каб. 117) з 14.00 до 16.00 прийом здійснюватимуть наступні депутати: 11 березня - Станіслав Петрович Сімаковський; 12 березня - Валентина Володимирівна Фурман, 13 березня - Олег Васильович Кушнірук, 14 березня - Дмитро Сергійович Васильянов, 15 березня - Валерій Анатолійович Слободян.


Теги: день за днем, новини тижня, новини

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.