Перейти на мобільну версію сайту


13.09.2013

День за днем. Випуск №37

МІСТО

* 12 вересня міський голова Михайло Сімашкевич взяв участь у нараді-семінарі в столиці на тему участі органів влади України в «Угоді мерів». Нагадуємо, це провідна ініціатива, започаткована Європейським Союзом, яка охоплює місцеві та регіональні органи влади, що беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях.
 
* Замковий міст позбувся корозії металевих конструкцій. Працівники КП «Комунбуд» заверили протикорозійні роботи, які фінансуються з коштів, зібраних від платного проїзду.

* Аварійні дерева прибирають нао вул.Тімірязєва, 87; Драгоманова, 15; Гунській, 7; Хмельницьке шосе, 14; провулок Богінського.

* Переможцем конкурсу на запровадження (GPS) супутникового контролю за пасажирськими перевезеннями визнано підприємство «Автоімідж» з м.Житомир. Їхні умови є найбільш збалансованими для нашого міста.

РАЙОН

* Упродовж нинішнього тижня в навчальних закладах району проходять заходи, присвячені Дню фізичної культури і спорту.

* 10 вересня у стіна райдержадміністрації на засіданні спеціальних комісій обговорювалися питання стану готовності об’єктів житлово-комунального господарства, соціально-культурної сфери та інфраструктури району до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 рр., стану забезпечення пожежної безпеки в закладах освіти, культури та охорони здоров’я району та підготовки закладів освіти, стану пожежної безпеки в тваринницьких та птахівничих приміщеннях тощо.

* Виконання показників зведеного бюджету району за січень-серпень цього року із власних доходів Загального фонду забезпечено на 109,2%. При затверджених постійним розписом 30326,5 тис. грн надійшло 33009,6 тис. грн.

НЕЗАБАРОМ

* 16 вересня, з 14.00 до 17.00, прийом громадян здійснюватиме заступник міського голови Василь Сукач (каб.215).

* 17 вересня. з 14.00 до 17.00, прийом громадян буде проводити міський голова Михайло Сімашкевич (каб.209).

* 19 вересня, з 16.00, виїзний прийом громадян у ККП «Господар» (вул.Космонавтів, 10) проведе заступник міського голови Сергій Бабій. Попередній запис на прийом проводиться за тел.: 4-16-19

Теги: новини тижня, день за днем

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.