Перейти на мобільну версію сайту


23.08.2013

День за днем. Випуск №34

МІСТО

* 21 серпня відбулася «гаряча» телефонна лінія із заступником міського голови Сергієм Бабієм. Звернення, які надходили до Сергія Віталійовича від кам’янчан, стосувалися самовільного проведення Інтернету, ремонту дахів та відновлення постачання гарячої води в будинку.

* 20 серпня під головуванням міського голови Михайла Сімашкевича відбулося розширене засідання міського комітету з економічних реформ. У засіданні взяли участь керівники промислових підприємств, представники сфери торгівлі, ресторанного та готельного господарства. Одним із важливих питань зібрання стало наповнення дохідної частини бюджету, легалізації заробітної плати та «тіньової» зайнятості населення.

* 16 серпня у сесійній залі міської ради відбулася зустріч медиків з відомим кардіохірургом, директором Республіканського інституту серця Борисом Тодуровим. Під час зустрічі Борис Михайлович повідомив, що наразі ведуться перемовини з міським головою щодо придбання ангіографа (рентгенівське кардіологічне обладнання, яке застосовується для лікування патологій серцево-судинної системи та для здійснення васкулярної діагностики).

* 16 серпня на вул.Соборна відкрито новий заклад громадського харчування - «Coffein». Першими його відвідувачами стали дітки з вадами слуху та вихованці притулкової групи ДНЗ №17. Окрім святкового обіду, маленькі відвідувачі отримали подарунки від міського голови Михайла Сімашкевича.

РАЙОН

* У рамках реалізації програми щодо забезпечення продовольчої та енергетичної незалежності держави перший заступник голови РДА Ніна Фабіянська побувала з робочою поїздкою в Завальській гідроелектростанції, пекарні в с.Жванець та м’ясопереробному підприємстві «Астарта- 2005» (с.Шутнівці).

* 16 серпня перший заступник голови РДА Ніна Фабіянська провела робочу нараду з питань створення та функціонування в районі Центру надання адміністративних послуг (ЦНАПу). Було обговорено питання підготовки приміщення для функціонування Центру, перелік адміністративних послуг, що можуть надаватися через ЦНАП, проблемні питання щодо матеріально-технічного забезпечення його діяльності тощо.


Теги: новини тижня, день за днем

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.