Перейти на мобільну версію сайту


12.07.2013

День за днем. Випуск №28

МІСТО

* 4 липня на засіданні виконкомітету розглядалося питання про стан забезпечення охорони пам’яток історії та культури, збереження та ефективного використання культурного надбання в місті.    

* 7 липня Михайло Сімашкевич зустрівся із координатором системи ООН, представником Програми розвитку ООН Алессандрою Тісо, членом правління Західноукраїнського регіонального навчального центру Олександром Шумельдою та директором Агенції суспільного розвитку Сергієм Пінчуком. Вони приїхали з метою обговорення подальшого розвитку міста у європейському напрямку.

* 11 липня міський голова разом з нардепом побували в ДНЗ №12. Саме з цього дошкільного закладу розпочалось встановлення кондиціонерів. Незабаром цю техніку побачать і лікарняні палати. Акція проводиться під гаслом «Багато добрих справ зробимо разом», кошти на придбання техніки планується задіяти з благодійного фонду «Ми - кам’янчани».

* Днями відбулася зустріч міського голови з жителями будинку №50, що на просп.Грушевського. У результаті обговорень та пропозицій від мешканців, було досягнуто спільної думки щодо вирішення питання із забудовою цієї території.

РАЙОН

* 10 липня заступник голови РДА Павло Довгопол взяв участь у засіданні круглого столу, метою якого було обговорення розширення мережі Центрів матері й дитини та перспективи створення подібного закладу в районі

* 9 липня голова РДА Михайло Желізник разом із заступником голови РДА Павлом Довгополом та начальником фінансового управління РДА Олександром Федиком побували у Центральній районній лікарні. Сьогодні тут відбувається ремонт приймального та операційного відділень.

НЕЗАБАРОМ

* 15 липня, з 14.00 до 17.00, прийом громадян у каб.215 проведе заступник міського голови Василь Олександрович Сукач.

* 17 липня прийом громадян проводить міський голова Михайло Сімашкевич. Запис на прийом - 15 липня, з 09.00 до 12.00, каб.305.

* 17 липня, з 10.00 до 11.00, за телефоном 5-19-42 відбудеться зв’язок «Гаряча лінія». Дзвінки приймає заступник міського голови Сергій Віталійович Бабій.

Теги: день за днем, новини тижня

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.