Перейти на мобільну версію сайту


31.05.2013

День за днем. Випуск №22

МІСТО
* 24 травня у Картинні галереї відбувся круглий стіл, присвячений 365-й річниці початку Української революції XVII ст. У ході публічного обговорення порушувалися питання історичного значення Гетьманату Богдана Хмельницького, а також з’ясування малодосліджуваних питань історії краю цього часу.

* Кам’янець-Подільський відвідала група фахівців Світового банку, які мали намір провести комплексну оцінку КП «Міськтепловоденергія» в рамках підготовки нового проекту Світового банку з покращення енергоефективності систем централізованого теплопостачання.

* 24 травня під головуванням міського голови Михайла Сімашкевича відбулося засідання Ради директорів промислових підприємств міста, у якому взяли участь 23 керівники.

* З нагоди Міжнародного дня миротворців на території колишнього військового училища відбувся мітинг за участю міського голови Михайла Сімашкевича, представників міської влади та військових особового складу Кам’янець-Подільського гарнізону.
 
* У рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», з 19 березня до 30 травня, проводилася загальноміська акції з благоустрою «Весняна толока». 5500 громадян, у тому числі близько 2000 студентів взяли активну участь у акції. За цей час було впорядковано 2 637 тис. кв.м територій загального користування.

* Учора в місті проходили командно-штабні навчання територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області. Проводилося практичне відпрацювання рятувальних та інших невідкладних робіт, евакуації населення, яке постраждало внаслідок підтоплення житлових будинків,
розташованих уздовж річки Смотрич на вулицях Руська та Річна.

РАЙОН
* 29 травня відбулася нарада з керівниками навчальних закладів району, яку проводило управління освіти, молоді та спорту РДА. У нараді взяв участь заступник голови РДА Павло Довгопол. В основному, обговорювалося питання підготовки до оздоровлення та відпочинку дітей влітку цього року.

* У рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей голова РДА Михайло Желізник, його заступник Павло Довгопол та Калачковецький сільський голова Юрій Безродний відвідали родину Світлани Білої, яка самотужки виховує 4 дітей. Керівництво району мало змогу безпосередньо ознайомитись з умовами, у яких зростають діти, та більш детально вивчити проблеми, які виникають у цієї категорії сімей.

* 22 травня у с.Кульчіївці проходила районна спартакіада державних службовців. На урочистому відкритті учасників змагань привітав заступник голови РДА Павло Довгопол.


Теги: день за днем, новини тижня

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.