Перейти на мобільну версію сайту


11.10.2013

ДАЙТЕ ВЧИТЕЛЬЦІ СЛОВО

У часописі «КлюЧ» від 27 вересня була розміщена стаття «У Нагорянах - конфлікт поколінь», в наступному номері газети від 4 жовтня = замітка «Прокуратура зайнялась вчителькою...», що є продовженням попереднього матеріалу. Обидві статті є кореспондентським відображенням веб-сайту прес-служби прокуратури Хмельницької області від 24.09.2013 р. про відкрите в прокуратурі кримінальне провадження про застсоування вчителькою фізичного і психологічного насилля до учнів.
прокуратура стоїть на стороні законності: вона своїми повноваженнями доведе справедливість у цьому питанні.
Але поки це буде, у читачів газети може скластися односторонній погляд на порушену справу, а саме: «застосування вчителькою НВК фізичного і психологічного насилля до учнів».
Щоб цього не сталося, як спростування наводимо факти, які дещо прояснять картину, щоб неупереджений читач зміг зважити і оцінити інцедент і з іншого боку.
У Нагорянському НВК розпочали війну за звільнення пенсіонерів. Дві вчительки-пенсіонерки 28 серпня 2013 р. написали заяви про звільнення, а третя = ні! Дирекція школи використала потворність, підступність, безсердечність трьох жінок, які для здійснення своїх брудних брехливих задумів використали крихкі, тонкі, ніжні сили своїх дітей, онуків, втягнувши їх у брудні дорослі ігри.
Якби мама учня й дві бабусі прочитали цим дітям хоч кілька книжок, або зацікавили їх іншими заняттями розвиваючого характеру, то в школі не було би проблем із навчанням цих дітей, і хлопець не виходив би з  хати вікнами і так саме би не заходив. А її старша донька не відмовлялася б від рідної домівки, перейшовши жити до бабусі. Від мами учня тільки й но чути = вчителі = бандити, фашисти, енергетичні вампіри. Ще з 2006 року вона не замовкає. Нова дирекція про це знає, бо з одного села. Ось і використали педагогга для посміховиська школи, району, області, краю.
Щодо вчительки: у практиці її роботи жодного випадку чи інцеденту з дітьми, які би не вкладалися в норму навчальної чи виховної діяльності чи недотримання вимог законодавства. Безпідставні, необдумані звинувачення забрали здоров’я вчительки-пенсіонерки і що дуже хвилює, що ніхто особливо не хоче в цьому розбиратися з органів. Простіше всього, нехай панує зло поміж людьми, нехай живе  і процвітає несправедливість, брехливі фальшування.
Чим закінчиться ця брутальна гучна справа? А поки що для вчительки вона залишається справою честі. бо за стільки років праці, які вона віддала нагорянським дітям, не може піти з посади, поки не відновить своє чесне ім’я.
Тому прошу надрукувати і ці рядки, щоб спростувати однобічне звинувачення проти вчителя, яке поки що ніким не доведене.

Теги: вчителька, с.Нагоряни

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.