Перейти на мобільну версію сайту


17.05.2013

ЧИ ПОТРІБЕН ГРОМАДІ «ГРОМАДСЬКИЙ ТУАЛЕТ»?

Інколи і справді дивуєшся, що в місті, а тим більше в центрі Старого міста, яке є нашою візитівкою, можна побачити такі місця. Місця, від який хочеться якомога швидше втекти, забути, що ти їх бачив. Також після відвідин подібних місць надовго пропадає апетит, а ще - бажання заходити у якісь закутки, віддалені від основних шляхів.
Про те, що твориться в «Громадському туалеті», що розташований на вулиці Татарській, неподалік будинку №16, ми дізналися із листа мешканців цього будинку. За їхніми словами (до речі, вони неодноразово зверталися до представників влади), цей громадський туалет слугує вбиральнею не тільки для жителів цього дому, а й туристів. Поглянувши на фотографії, які були прикріплені до листів-звернень, одразу виникла думка: у якому значенні цей туалет може слугувати мешканцям будинку на вулиці Татарській, 16, а особливо туристам? Невже, щоб продемонструвати всю нашу культурну безгосподарність?
Жителі будинку зазначають, що цей туалет перетворився на розплідник інфекцій та скидання непотребу. Його вже давно ніхто не використовує за призначенням. Тому, на їх думку, логічно було би цей «громадський туалет» зачинити.
Історія подібних «громадських туалетів» для нашого міста є типовою. Адже не так давно час від часу спалахували скандали навколо туалету, що знаходиться на вул.Лесі України, неподалік міськвиконкому та торгівельного центру «Ювілейний». Його також збудували з метою використання мешканцями прилеглих будинків. Але ситуація доходила до абсурду - защораз у центрі міста вбиральня перетворювалася на авгієві конюшні. Цю проблему вдалося вирішити завдяки закриттю громадського туалету. Самі ж жителі цього району провели в свої оселі каналізацію.
У випадку із громадським туалетом, що на вулиці Татарській, то тут все набагато простіше, адже майже всі мешканці будинку виступають за його закриття. Свої підписи під такого вимогою не поставили лише ті жителі, котрі перебувають за кордоном.

Теги: туалет

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.