Перейти на мобільну версію сайту


25.05.2012

ЧОМУ ВЛАДА ТАК БОЛЯЧЕ РЕАГУЄ НА КРИТИКУ?

Сесія районної ради, яка відбулася вчора, засвідчила про погану тенденцію, що відбувається із нашим політикумом.сесія райради Чомусь, будь-яка влада, незалежно від кольору та ідеології, страшно не терпить критику, більше того, панічно її боїться. Не виняток і влада сьогоднішня.
Насамперед, анонсованого районним осередком «Фронту Змін» розгляду проекту «Щодо звернення до Верховної Ради України з вимогою про невідкладний розгляд та прийняття проекту Закону України «Про порядок імпічменту Президента України» не відбулося. Депутати навіть не захотіли внести це питання на порядок денний. За таке рішення висловилася більшість депутатів, присутніх в залі. Проти проголосували чотири обранці, які й представляють «Фронт Змін». Цікаво, що підтримали не розглядати це питання і союзники «фронтовиків», - депутати із «БЮТу». Чому? Чи стосовно цього питання вони не «союзники»?! Чи не союзники взагалі?!
Розгляд питань розпочався із традиційних депутатських звернень. Як завжди, в переважній більшості вони стосувалися болючих для селян питань. Та був запит, який, скажемо відверто, викликав дисонанс. Депутат районної ради, відомий підприємець Віктор Кріль попросив колег підтримати його запит до начальника міліції та прокурора району. У зверненнях депутат просить дати пояснення, на яких підставах 19 квітня у його помешканні відбувався обшук. Також Віктор Кріль цікавиться, що за кримінальна справа порушена міліцією, і ким він у ній фігурує.
Роль головного збурювача настрою влади виконав лідер районної організації «Фронту Змін» Віктор Худняк. Спека в сесійній залі почала наростати, коли депутати приступили до розгляду звіту про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за минулий рік. Депутати погодились це питання заслухати за скороченою програмою: запитання – відповіді. Жодних запитань не було. Натомість слово попросив Віктор Худняк. Він зазначив, що в чергове програму буде затверджено. Мовляв, у цьому сумніватися не доводиться. Але чи стало в районі краще жити? Взагалі, програму розвитку він волів би називати стагнацією. Як приклад, він навів ситуацію із інвестиціями, зменшенням виробництва м’яса, збільшенням виробництва молока лише на 50 тон. Не виконано У Програмі сесія райрадиобіцянок відремонтувати дах в одній із шкіл, а іншу перевести на електроопалення. Також не переведено на індивідуальне опалення Центральну районну лікарню.
- Раніше говорили, що всі ці кроки заважають робити непорозуміння, що виникали між Президентом і Прем’єр-міністром, між головою адміністрації і райради. Нині ж у вас повнота влади. Що заважає це робити? - додав Віктор Анатолійович.
Депутати від влади, як і президія не чекали такого повороту подій. Дехто почав викрикувати: «Регламент!». Мовляв, досить виступати. Далі ж провладні депутати, вони ж представники виконавчої гілки влади району, Ігор Гай, Павло Довгопол та Ніна Фабіянська, почали оправдовуватися. Інакше їхні виступи не назвеш. Цікавою виглядала картина: на одну критику Худняка, аж три виправдання. А якби було навпаки, щоб робила влада?
Ще одним цікавим епізодом на сесії, теж не без участі Віктора Худняка, стало його звернення до начальника відділу культури РДА Алли Бец. Він запитав, чому «Караоке», на яке було виділено кошти із районного бюджету, нагадувало передвиборчу агітація. Керівник районного «Фронту Змін» зазначив, що Алла Вікторівна так і залишилася керівником районного штабу Партії регіонів, а не керівником відділу культури і туризму РДА.
Політична спека набула таких розмахів, що голова райдержадміністрації Михайло Желізник, напевне, сам того не бажаючи, у мікрофон сказав, що Худняк його нервує. Після цього Михайло Дмитрович покинув сесійну залу.
А от Борис Бец вирішив не відступати і запропонував у «Різному» розглянути ситуацію, що складається навколо Віктора Худняка. Він попросив, щоб правоохоронці та голова райради перевірили діяльність юриста райради Віктора Худняка і звільнили його з роботи. Таку позицію Борис Борисович аргументував тим, що непрофесійна робота юриста райради Віктора Анатолійовича завдає значної шкоди району.
Питання «Про зняття Худняка» залишилось нерозглянутим. Проте стало зрозуміло, що робота райради, як і все наше життя, перейшли у передвиборчий стан.

Теги: сесія райради, Віктор Худняк, Михайло Желізник

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.