Перейти на мобільну версію сайту


13.07.2012

ЧИ СТАНЕ ТУАЛЕТ КВІТНИКОМ?

Чвари навколо нічийної вбиральні, що у дворі будинків на вул.Лесі Українки, 31-33, точаться вже давно. Туалет тут існує довгий час. Спочатку все було пристойно: будівля на два входи, з хорошою сантехнікою, вчасно прибиралася. Та й мешканці цих будинків підтримували там порядок. Згодом у когось опустилися руки, хтось провів собі каналізацію і вбиральню занехаяли.
На сполох мешканці забили навесні, коли каналізацію було забито, а туалет затопило аж до країв, і звідти розповсюджувався нестерпний сморід. Люди зверталися у всі інстанції та крапку в тій історії поставила помічниця міського голови Людмила туалет.jpgКосовська. Вона, як то кажуть, підняла на ноги всіх. Працівники КП «Міськтепловоденергія» викачали нечистоти. Туалет прибрали. Та мешканці захотіли цей туалет взагалі забрати із двору, на що отримали відповідний дозвіл. Будівлю почали розбирати, однак без вбиральні залишилося декілька квартир, де мешкають пенсіонери та інваліди. Вони фінансово неспроможні провести у свої помешкання каналізацію.
Зрозуміло, що у такій ситуації меншість має підкоритися більшості. Але як бути з меншістю?.. Міська влада цю проблему вирішила врегулювати за рахунок зведення на вулиці невеличкої дерев’яної вбиральні. Таким перебігом подій, здавалось, мають бути задоволені усі, та...
Люди знову підняли галас. Тепер вони побоюються, що замість туалету посеред двору почнеться будівництво якогось офісу, будинку тощо. До людей звернувся заступник міського голови Сергій Бабій. Сергій Віталійович запевнив, що ніхто нічого будувати на місці вбиральні не буде. Він цю ситуацію бере на особистий контроль. Заступник міського голови пообіцяв, що на місті туалету буде зроблено квітник.

Теги: туалет, ЖКГ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.