Перейти на мобільну версію сайту


23.08.2013

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ МІСТ НАРЕШТІ ВІДКРИЛИ

Учора відбулася офіційна церемонія відкриття багатостраждального моста через Дністер між с.Жванець та с.Атаки. Вихід із ладу цієї транспортної споруди на початку квітня цього року призвів до значних незручностей та додаткових затрат для вантажного транспорту і пасажироперевізників.
Ремонтні роботи тривали майже три місяці. 20 травня підрядна оргнанзація ТОВ ВП «Мост-1» розпочала виконання ремонтних робіт. За цей період було встановлено додаткові горизонтальні зв'язки, жорсткі підпори, виготовлено і укладено арматурні сітки, зроблено бетонування монолітної залізобетонної плити, гідроізоляційні роботи, встановлено нове перильне та бар’єрне огородження. Загалом роботи було виконано на суму в 18,1 млн. грн.
Зазначимо, що ремонт моста через Дністер – це лише перша черга дорожніх робіт, які провели наші міст-1.JPGсусіди-чернівчани. Наступним кроком стане ремонт об’їзної дороги навколо Хотина. За інформацією, її мають завершити вже до кінця осені.
Під час проведення ремонтних робіт через міст мав можливість їздити лише легковий транспорт. Рух здійснювався в однорядному режимі за допомогою реверсних світлофорів.
На урочисту церемонію з нагоди введення в експлуатацію моста через Дністер, що з’єднує дві області, прибув віце-прем’єр міністр України Олександр Вілкул, голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв. Цікаво, що чомусь на урочистості не були запрошені представники влади з Кам’янеччини та Хмельниччини.
Прикро та заздрісно спостерігати за ремонтом доріг, які провели в самому Хотині та здійснюються навколо нього. Невже і справді Кам’янець став комусь непотрібним, що до нього (не говоряче про саме місто) сьогодні не доїхати та не дойти?
Для довідки: Міст через р.Дністер на автодорозі Н-03 «Житомир-Чернівці» збудований 1956 року. IMG_2235.JPGМіст складається з восьми прогонів. Довжина моста 299 м. До 2013 року робіт, пов’язаних з покращенням техніко-економічних показників споруди, не здійснювалося. У результаті інтенсивної експлуатації мосту, зростання ваги сучасних транспортних засобів, збільшення частки великовагового транспорту в складі учасників руху, 7 та 9 квітня в плитах прогонових будов моста утворились локальні руйнування. Така ситуація змусила владу вдатися до кроку з тимчасового припинення руху через міст, спрямувавши великогабаритний та важковаговий транспорт через об’їзні шляхи.

Теги: міст на Чернівці

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.